Шоу-кар Renault Arkana зберіг свої головні секрети

Шоу-кар Renault Arkana сохранил свои главные секреты

Паркетник буде випускатися на московському заводі Renault разом з новим Дастером, і уніфікація між цими двома неминуча. Ну а Renault Kaptur і поточний Duster тут, можна сказати, ні за що.

Слово arcanum перекладається з латинської як «секрет, таємниця». Назва Arkana поки означає те ж саме, оскільки інформації дуже мало. Сьогодні на Московському автосалоні відбулася прем’єра екстер’єру» — прототип варто з закамуфльованим салоном. Модель представлена як концептуальна суміш седана з кросовером, побудована на «новому поколінні платформи SUV» і оснащена абсолютно новим силовим агрегатом». Модернізація «візки» B0 зайшла так далеко, що навіть свіже позначення Global Access вже не підходить. Під агрегатом, ймовірно, мається на увазі спільна з Даймлером «турбочетвірка» 1.3 в парі з варіатором X-Tronic.

Шоу-кар Renault Arkana сохранил свои главные секреты

Творці говорять, що з седаном Аркану ріднять комфорт і елегантність, але є й інша схожість: замість багажної двері у кросовера кришка-хвостик, піднімається без скла. Машина наділена позашляховими здібностями, про що повинен свідчити значний кліренс.

Шоу-кар Renault Arkana сохранил свои главные секреты

У інтер’єру буде власна презентація. Розсекречувати Аркану можна довго, адже продажі намічені на першу половину 2019 року.

Розміри не названі. Загальна довжина і колісна база (найбільша в сегменті) перевершують каптюровские 4333 і 2673 мм.

Реношники запевняють, що ідея седана-кросовера народилася в Росії. І хоча дизайном займалася французька команда під керівництвом Лоренса ван ден Акера, наші фахівці брали участь в розробці на всіх етапах: від ескізів до постановки на конвеєр. Твердження «Створений в Росії і для Росії» тут цілком справедливо. Втім, поява Аркани в Китаї і Південній Кореї це не скасовує.