Шоу-кар Opel GT X Experimental показав «складну простоту»

Шоу-кар Opel GT X Experimental показал «сложную простоту»

Довжина така ж, як у хетча Alfa Romeo MiTo, — 4063 мм, ширина — 1830, висота (включаючи антену) — 1528, колісна база як у Subaru XV — 2625 мм. Капот, дах, 17-дюймові колеса і навіть скла пофарбовані в темно-синій колір. Сам кузов світло-сірий. Силует окреслено жовтої «підписом Опеля».

Концепт Opel GT X Experimental виявився компактним купеобразным кросовером з електричною силовою установкою неназваною потужності, літієво-іонною батареєю ємністю 50 кВт•год і автопілотом третього рівня. Шоу-кар втілює цінності бренду («німецький, доступний, захоплюючий») та філософію «нова германскость» (строгий орднунг в поєднанні з теплотою і відкритістю). Для досягнення чистоти дизайну проведена «візуальна детоксикація»: кожна деталь електромобіля була поставлена під сумнів і доводила свою потрібність. В результаті п’ятидверка дає уявлення про те, якими будуть моделі Опеля в середині 2020-х років.

Шоу-кар Opel GT X Experimental показал «сложную простоту»

Понизу задніх дверей нанесений орнамент з усічених трикутників, один з яких світиться, — це шестикутний світлодіодний екран, що показує оточуючим рівень заряду акумулятора. Бічні дзеркала замінені камерами, вбудованими в жовті передні стійки.

Нове обличчя марки називається Opel Vizor. Воно являє собою модуль, що об’єднує під єдиним оргсклом світлодіодні матричні фари з ходовими вогнями у вигляді крил, підсвічену емблему, камери і датчики. Стилістично Vizor повторюється в салоні за допомогою цифрової прибирання Pure Panel і нерухомої маточини керма. Візор і «чиста дошка» стануть відмінними рисами всіх легкових Опелів майбутнього.

Шоу-кар Opel GT X Experimental показал «сложную простоту»

Всі двері відкриваються на 90-градусний кут, а задні ще і проти ходу руху. В підголовники крісел вставлені знімні динаміки медіасистеми. Усічені трикутники зустрічаються повсюдно, і не тільки як декор. Наприклад, така форма додана обох педалей.

«Це концепт, з яким люди можуть себе ідентифікувати. Він впевнено поєднує в собі чистий і сміливий дизайн з прогресивними технологіями, які полегшують життя. Зрозуміло, що електрокар віщує бренду дуже цікаве майбутнє», — пояснив шеф-дизайнер Марк Адамс.

Лобове скло без шва перетікає в панорамний дах. У «повітряному» інтер’єрі панує чистота на межі порожнечі. Все зібрано на дисплеї, кермо позбавлений кнопок (хоча якісь нажималки є), ніші і кишені відсутні і на дверях, і на кріслах. Дефлектори обдування заховані за бічними екранами, які транслюють картинку з камер-дзеркал… Компанія нагадує, що більшість її концептів (наприклад, Monza і Opel GT) було створено не для виробництва, а щоб встановити нові керівні принципи для майбутніх моделей. Стало бути, сам кросовер GT X Experimental, наповнений «інноваційними ідеями зі складною простотою», в серії ми ніколи не побачимо.