Родстер BMW Z4 нового покоління нагадав про попередника

Родстер BMW Z4 нового поколения напомнил о предшественнике

За інсайдерськими даними, BMW Z4 не отримає полноуправляемого шасі, зате у Z4 M40i будуть адаптивні амортизатори, занижене шасі, електрокерована блокування заднього диференціала і чотирьохпоршневі гальма спереду.

Довгий капот, віднесений назад салон, характерна дуга на стику дверей і порогів, відтягнута вгору кришка багажника… BMW Z4 першого покоління досі виглядає круто, якщо, звичайно, двомісна машина не побувала в руках бездушних малоліток і не перетворилася в непотріб. За тими ж лекалами зроблена і модель третьої генерації (індекс G29) з м’яким дахом. На що потрапили в Мережу до прем’єри фотографіях видно довгий акулячий ніс, поджарая задня частина, характерні кутасті дуги безпеки за підголовниками крісел і піднята лінія кришки вантажного відсіку. А конкретно цей автомобіль — ще й у виконанні M40i, з оригінальними бамперами і 19-дюймовими колесами.

Родстер BMW Z4 нового поколения напомнил о предшественнике

Модель BMW Z4 отримає комплекс iDrive 7.0 з тачскріном діагоналлю 12,3 дюйма, навігацією, виходом в Інтернет і жорстким диском. Плюс для родстера будуть доступні електронні помічники ― активний круїз-контроль, системи спостереження за сліпими зонами та дорожньою розміткою.

Родстер BMW Z4 нового поколения напомнил о предшественнике

Самі потрібні кнопки розташовані біля електронного джойстика коробки передач. Зліва від нього ― клавіші вибору режимів руху, праворуч ― шайба-контролер системи iDrive. Під кришкою ховається USB-порт і майданчик для бездротової зарядки смартфона.

Правда, на вигляд нова «зет-четверта» погрузнела, що помітно з м’ясистим боковинам і кормі. Та ж історія з інтер’єром. Якщо у попередників передня панель була лаконічна, то у спадкоємиці вона монументальна, як і центральний тунель. Над віртуальної приборкой, яку не критикував тільки ледачий, нависає масивний козирок, праворуч від якого встановлений сенсорний дисплей мультимедійної системи. На фото також видно, що оброблені шкірою не тільки сидіння і дверні карти, але і передня панель. Під лобовим склом видніється виїмка під кольоровий проектор показань на лобове скло.

Родстер BMW Z4 нового поколения напомнил о предшественнике

Модель BMW Z4, яка вперше в історії обзавелася «зябрами» на передніх крилах, отримала підвіску зі стійками McPherson спереду і многорычажкой ззаду і опціональне рульове управління із змінним передавальним відношенням.

Достовірної технічної інформації про Z4 поки немає. Більш або менш точно відомо лише про силових агрегатах. У початкових версій буде турбомотор 2.0 з 265 силами і 400 Н•м. Модифікаціям подорожче дістанеться наддувний «шістка» 3.0 в двох виконаннях ― на 340 л. с. (450 Н•м) і 381 к. с. (500 Н•м). З усіма двигунами буде працювати восьмиступінчастий «автомат» ZF, але, можливо, запропонують варіанти з шестиступінчастою ручною коробкою передач. Але ще цікавіше ― на якій платформі базується Z4? Адже кілька років тому видання Motor Trend після спілкування з творцем нової Супры Тецуей Тадой написало, що Supra і Z4 будуть побудовані на сильно переробленому шасі від купе Toyota GT86.