Позашляховик Skoda Karoq Scout взяв за основу повний привід

Вседорожник Skoda Karoq Scout взял за основу полный привод

«Чорний пояс» з пластику у Карока вже був. Дизайнери додали сріблясті накладки на бампери і пороги. В розширені арки стали 18-дюймові колеса Braga, серед опцій є диски Crater на 19 дюймів. Задні скла тоновані, на передніх крилах виблискує шильдик Scout.

У 2007 році на світ з’явився універсал підвищеної прохідності Octavia Scout. Через десять років народився другий всешляховик Kodiaq Scout. Третім Скаутом на європейському ринку після Паризького автошоу в жовтні стане компакт Skoda Karoq. Його новій версії повний привід покладено за замовчуванням, а значить, вибір силових агрегатів обмежений. Це бензиновий мотор 1.5 TSI (150 л. с., 250 Н•м), дизель 2.0 TDI в двох варіантах форсировки (150 л. с., 340 Н•м і 190 л. с., 400 Н•м), семідіапазонний «робот» DSG. Для 150-сильного дизеля «в базі» доступна шестиступінчаста «механіка».

Вседорожник Skoda Karoq Scout взял за основу полный привод

У повнопривідного Карока колісна база коротше на вісім міліметрів (2630), а кліренс більше на 10 мм (183), тому для Скаута налаштування шасі не змінювалися. Майже весь Simply Clever зосереджений в багажнику. Об’єм відсіку варіюється в межах 521-1630 л або 479-1810 з системою VarioFlex.

Вседорожник Skoda Karoq Scout взял за основу полный привод

У салоні все як зазвичай. За винятком накладок з нержавійки на кермо і педалі, нових чохлів для сидінь з контрастними швами і написами Scout. Для водія заготовлений «віртуальний кокпіт» (мається на увазі цифрова панель приладів), для пасажирів лунає Wi-Fi.

Як бачимо, перетворення Карока в Scout далося чехам малою кров’ю. Відбулися декором. Стало бути, і коштувати всюдихідний Karoq повинен не сильно дорожче стандартного повнопривідника — трохи менше двох мільйонів рублів. Наступною модифікацією моделі напевно буде «огламуренная» Sportline. Питання про постачання компакта в Росію все ще обговорюється. Бажання привезти його до нас у Шкоди не пропало.