Пікап Ford Ranger Raptor дебютував в Європі з дизелем

Пикап Ford Ranger Raptor дебютировал в Европе с дизелем

На додаток до захисним листами під мотором і раздаткой на Рапторе встановлена пластина з високоміцної сталі товщиною 2,3 мм Ще цю версію відрізняють решітка радіатора, функціональні повітроводи навколо діодних противотуманок, композитні розширювачі арок. Фари ксенонові.

Тільки навесні пікап Ford Ranger для Європи пережив оновлення. Однак, як виявилося, компанія приготувала для Старого Світу ще один приємний сюрприз: леворульную варіацію Раптора. Спочатку Ranger Raptor з’явився в Австралії. А тепер його європейський клон дебютував в Кельні на щорічній міжнародній виставці комп’ютерних ігор gamescom 2018.

Пикап Ford Ranger Raptor дебютировал в Европе с дизелем

Місце прем’єри обрано не випадково (до речі, Ranger Raptor — перший автомобіль, який дебютував на цьому шоу). Модель з’явилася не тільки у «металі», але паралельно і у відеогрі Forza Horizon 4.

Пикап Ford Ranger Raptor дебютировал в Европе с дизелем

Сидіння зі збільшеною бічною підтримкою і синьою прострочуванням отримали замшеві вставки для меншого ковзання. Кермо з нульовою позначкою забезпечений вставками з перфорованої шкіри, а за ним видніються пелюстки ручного режиму «автомата», зроблені з магнієвого сплаву. Набір доповнено мультимедійною системою Sync 3 з дисплеєм восьмидюймовим.

Технічно «європеєць» повторює «австралійця»: тут встановлений дизель 2.0 EcoBlue у версії Bi-turbo з віддачею 213 к. с. і 500 Н•м, а також десятиступенчатый «автомат» і повний привід. За швидкість на пересіченій місцевості відповідають амортизатори Fox з опором, чутливим до положення. Вони досить м’які на шосе, але забезпечують хорошу енергоємність поза доріг, пояснюють автори пікапа. Тут же — перекроєна підвіска (задня — з тягою Уатта), відрізняється великими ходами.

Пикап Ford Ranger Raptor дебютировал в Европе с дизелем

Зупиняють пікап посилені супорти (спереду двухпоршневые), що обіймають вентильовані гальмівні диски діаметром 332 мм як спереду, так і ззаду. Шини: BF Goodrich 285/70 R17 із зовнішнім діаметром 838 мм, у версії, розробленої спеціально для Раптора.

В системі зміни режимів руху Terrain Management System у Раптора закладено шість програм: Normal (комфорт і економія палива на асфальті), Sport (швидкі відгуки на шосе), Grass/Gravel/Snow (впевнений рух по траві, гравію або снігу), Mud/Sand (оптимальний рівень тяги на піску або бруду), Rock (точний контроль під час повільного переміщення по камінню) і Baja (швидкісна їзда по бездоріжжю). Також машині покладена розширена версія системи стабілізації Ford Stability Control, яка включає в себе функцію адаптації до завантаження автомобіля, контроль за причепом, асистенти старту в гору і спуску з пагорба, запобігання перевороту.

«Забудьте все, що, на вашу думку, ви знаєте про пікапах, — заявив Лео Рекс, директор Ford Performance в Європі. — Наш новий Ranger Raptor — це інша порода, чистокровний гонщик пустелі, провідний екстремальний спосіб життя, який може працювати в самих суворих умовах».

В продаж в Європі Ford Ranger Raptor надійде в 2019 році. Ближче до справи компанія обіцяє оприлюднити повні характеристики і ціни. Про прихід ж молодшого «хижого» пікапа в США поки що можна лише гадати. Патентні заявки на назви моделей свідчать, що такий хід компанія хоча б «про запас» вже заготовила. Але ще рано говорити про відмінності американського Раптора від європейського. Розробники можуть знову застосувати тут дволітровий форсований битурбодизель, так і вибрати бензиновий наддувний EcoBoost 2.3 з переглянутими налаштуваннями.