Пікап Ford Ranger простежить за простором навколо причепа

Пикап Ford Ranger проследит за пространством вокруг прицепа

Радари із збільшеною дальністю огляду вбудовані в ліхтарі Рейнджера, це оптимальне положення в разі буксирування причепа.

Модель Ford Ranger в американській варіації, яка вийде на ринок США на початку 2019 року, обзавелася не зовсім звичайною системою спостереження за сліпими зонами дзеркал (BLIS). Крім своєї основної функції, вона здатна відстежувати появу машин в безпосередній близькості від причепа, попереджаючи водія світловим сигналом про потенційну небезпеку. За заявою виробника, ця технологія унікальна для сегмента середньорозмірних пікапів.

Система пропонує настроїти довжину причепа і запам’ятати параметри для трьох з них. В залежності від його довжини система BLIS буде коректно відображати поява інших транспортних засобів праворуч або ліворуч від причепа, даючи знати водієві, що маневрування (скажімо зміна смуги) може призвести до зіткнення.

На американському Рейнджере система BLIS є стандартним оснащенням в комплектації XLT і Lariat. Крім спостереження за сліпими зонами дзеркал BLIS контролює і поперечний трафік ззаду, допомагаючи уникнути аварії при виїзді з паркування заднім ходом. Додамо, що новенький Ford Ranger приходить в США на черговій хвилі зростання інтересу до пікапам.

Пикап Ford Ranger проследит за пространством вокруг прицепа

Пікап Ford Ranger в США буде продаватися з «турбочетверкой» EcoBoost 2.3, системою start/stop і десятиступенчатым «автоматом». Комплектацій передбачено три, і ще можна буде докупити позашляховий пакет FX4. У набір помічників водія увійдуть автоматичне гальмування з виявленням пішоходів і моніторинг розмітки.

Зокрема, компанія Ford Motor опублікувала цікаві дані про свої продажі в США в липні. Сума 194 026 автомобілів виявилася на 3,1% менше, ніж у липні 2017-го. Однак є великі зміни в пропорціях між категоріями автомобілів. Звичайні легковики провалилися аж на 27,7%, навіть популярні позашляховики і кросовери зафіксували падіння на 1,5%, а ось пікапи додали 10,2% (і забезпечили заодно 46% продажів концерну). Сама ж найкраща динаміка виявилася у комерційних венів (Транзити, Коннекти та E-Series) — зростання на 60,8%. Швидше набирає обертів тільки гігант Lincoln Navigator (+64,7%), але це вже не тип ТЗ, а одинична модель.