«Підігрітий» кросовер Audi SQ3 здався на патентних малюнках

«Подогретый» кроссовер Audi SQ3 показался на патентных рисунках

Найпомітніша відмінність цієї версії від базової — оформлення бічних повітрязабірників і всієї нижньої половини бампера. І, звичайно, тут інші колісні диски.

Паркетник Audi Q3 нового покоління був показаний в кінці липня, і в тому ж місяці компанія зареєструвала в європейському агентстві з інтелектуальної власності EUIPO зображення якоїсь іншої варіації Q3, що відрізняється в деталях. Позначення модифікації, звичайно, не зазначено. Однак, швидше за все, це «підігрітий» SQ3.

«Подогретый» кроссовер Audi SQ3 показался на патентных рисунках

На тестовому прототипі виднілися чотири круглих вихлопних патрубка, а на малюнку вихлоп захований під витягнуті наконечники. У результаті повинно вийти щось на зразок декорації, як на моделі SQ5.

Модель Audi SQ3 повинна бути представлена в 2019-м. Більш потужний побратим RS Q3 може поспіти в тому ж році, але з різницею в кілька місяців. Є слабкий шанс, що малюнки відображають саме старшу модифікацію. Тільки от RS Q3 за традицією «ер-эсок» повинен отримати великий еліптичний вихлопний патрубок, як у минулого покоління «гарячого» паркетника, або два — на хот-хетч Audi RS 3.

«Подогретый» кроссовер Audi SQ3 показался на патентных рисунках

У прототипу SQ3 передній бампер збігається з тим, що на малюнку, але в повітрозабірниках стоять дрібні сітки, що вірогідно більше підійшло б версії RS Q3. Але вони можуть бути тимчасовими.

У будь-якому випадку, патент свідчить про підготовку до виходу більш продуктивної версії «ку-третього». Щодо мотора дані є лише неофіційні. Спостерігачі, послухали прототип SQ3 на Нюрбургринзі, запевняють, ніби мотор звучить, як п’ятициліндровий. Швидше за все, і для такого проміжного, і для топового варіанту «ку-третього» інженери виберуть той же новий двигун 2.5, що працює під капотом пятидверки RS 3 Sportback. Тільки будуть відрізнятися налаштування. На кросовер Audi RS Q3 ми чекаємо 400 «конячок», а на його більш доступному побратимі SQ3 — 310. Раніше висувалися припущення, що SQ3 буде дволітровим.