Паркетник Skoda Kodiaq RS приміряє нову емблему

Паркетник Skoda Kodiaq RS примерит новую эмблему

Час і місце публічної прем’єри не змінилося: жовтень, Паризький автосалон. До того моменту нас будуть годувати тизерами і поступово додавати деталі. До речі, одна деталь оголошена: «ер-єску» можна буде замовляти в п’яти – і семимісному виконанні.

З показником 9:29.84 кросовер Skoda Kodiaq RS виявився найшвидшим на Нюрбургринзі семимісним апаратом, хоча саме по собі часом не вражає. Але на майбутніх покупців повинно справити враження поєднання моторності з практичністю. А ще на такому Кодиаке дебютує нова емблема RS: з літерою V (victory, перемога) червоного кольору.

Паркетник Skoda Kodiaq RS примерит новую эмблему

Цікаво: у Британії «заряджені» Шкоди давно отримують приставку до імені vRS, а не RS, як на інших ринках. Однак значок на носі всюди однаковий та містить літеру V у будь-якому випадку. Зліва — шильдик на «гарячій» Октавії, праворуч — новий знак, що видніється на тизері Кодиака RS.

Паркетник Skoda Kodiaq RS примерит новую эмблему

Про битурбодизеле 2.0 BiTDI потужністю 239 к. с. чеські умільці розповідали і раніше. Тепер хіба що прямо вказали крутний момент: 500 Н•м, як ми і припускали. Це самий потужний серійний дизель в історії Шкоди. Він доповнено перенастроенным адаптивним шасі і повним приводом.

Позначення RS (Rally Sport) вперше з’явилося на Шкодах в 1974 році, щоправда, то були ралійні прототипи Skoda 180 RS і Skoda 200 RS, які в наступному році «допомогли» створити гоночну Шкоду 130 RS. А ось серійні «ер-ескі» почалися в 2000-му з Октавії. У 2003-му з’явилася Fabia RS. Цей хот-хетч став особливим, адже він виявився першим серед гарячих хетчбеків, які отримали дизель без бензинової альтернативи (наприклад, у Октавії RS мотор може бути і бензиновим і дизельним). Для Кодиака заявлений тільки дизель, і це в деякому роді повторення історії на новому витку. Тільки тепер — з першим RS-кросовером від Шкоди.