Паркетник GMC Granite стане найдоступнішим в гамі

Паркетник GMC Granite станет самым доступным в гамме

Шоу-кар (на фото) налічував у довжину 4097 мм. У серійного кросовера від бампера до бампера так і буде приблизно від 4,1 до 4,3 м.

Компанія GMC готує до виходу свій найменший кросовер, який повинен стати на щабель нижче, ніж Terrain. Найбільш ймовірне позначення новачка — Granite. Це ім’я було використано у 2010 році для субкомпактного концепту. Також не виключені шильдики Graphyte, Anthem і Tribute, уточнює GM Authority. Всі ці чотири назви концерн GM нещодавно запатентував.

Паркетник GMC Granite станет самым доступным в гамме

Ґрунтовна маскування не дозволяє побачити багато чого. А взагалі, в оформленні носа, корми та скління тут очікуються дизайнерські елементи, що нагадують деталі Террейн, тільки в зменшеному масштабі.

Паркетник GMC Granite повинен стати одним з автомобілів, побудованих у відповідності зі стратегією GM щодо скорочення кількості платформ. Більше двох десятків «візків» поступово будуть зведені до чотирьох масштабованим модульним архітектур VSS (Vehicle Set Strategy). Платформа VSS-S заготовлена для невеликих кросоверів з переднім/повним приводом, VSS-F — для легкових моделей на передньопривідній базі (з можливістю додавання повного). Дві інші архітектури, легко здогадатися, адресовані машин з базовим заднім приводом: VSS-R для легковиків, від седанів до спортивних купе (середньомоторний Corvett сам по собі), а також VSS-T для пікапів на рамі, позашляховиків і венів. За логікою, в Граніті ми повинні побачити VSS-S або VSS-F.

Паркетник GMC Granite станет самым доступным в гамме

Побратим Buick Encore 2020 року (на фото його прототип) розділить з Гранітом начинку. Зовні ж буде відрізнятися досить відчутно. Мова не тільки про бамперах, решітці радіатора або оптиці: навіть засклення у Энкора буде своє, оригінальне. А ось кузова Граніту і Тракса виявляться близькі один до одного.

У продаж Granite має надійти протягом півтора-двох років з цього моменту. Приблизно в один час з Гранітом покупці отримають двох його побратимів: субкомпакты Chevrolet Trax і Buick Encore нового покоління. Обидва вже помічений на тестах. Нинішні моделі є клонами Мокки. Але Opel пішов в руки до французів і заміни для Тракса і Энкора створюються GM самостійно. Асортимент агрегатів трійці розкриється пізніше. Поки можна передбачити одну в’язку: турбомотор 1.4 і «поперечний» девятиступенчатый «автомат».