Паркетник Changan CS55 змінився через рік після дебюту

Паркетник Changan CS55 изменился через год после дебюта

Виробник послідовно видаляє аршинную напис Changan з решіток своїх моделей. Заміна букв на фірмовий значок в оточенні комірчастої структури — і є головний результат оновлення зовнішності. Стилісти не чіпали ні бампери, ні колісні диски.

Схоже, у дизайнерів марки Changan було кілька варіантів фірмового стилю, і, щоб позбавити себе від мук вибору, вони вирішили реалізувати їх усі. Тому великі кросовери CS85 і CS95 отримали «ікс-фейси», компакт CS35 здається біженцем з іншого бренду, а CS75 і наш герой CS55 намагаються дотримуватися кожен свою індивідуальність. «П’ятдесят п’ятий» існує лише один рік, так що настільки рання модернізація більшою мірою присвячена прихованим від очей речей. Скажімо, паркетника видали комплекс безпеки IACC з автоторможением, контролем рядності руху та іншими функціями.

Паркетник Changan CS55 изменился через год после дебюта

За новим мультирулем видно нова цифрова панель приладів. На передній панелі стало більше хрому. У список опцій потрапила коричнева шкіра Nappa. З’явився очищувач повітря з ароматом лісу.

В обіг введено версія Blue Drive з мікрогібридним системою. Тут бензинова «турбочетвірка» 1.5 (156 к. с., 225 Н•м) доповнено електричним мотор-генератором (16 к. с., 50 Н•м). Яку вигоду це обіцяє по витраті палива, поки не сказано. На китайський ринок оновлений Changan CS55 вийде в середині вересня. Зараз модель коштує від 83 900 до 132 900 юанів (826 000-1,3 млн рублів). Такий порядок цін і залишиться.

Було — стало

Паркетник Changan CS55 изменился через год после дебюта