Новий паркетник Nissan Juke не буде еволюцією нинішнього

Новый паркетник Nissan Juke не будет эволюцией нынешнего

Перед тим як представити «перший» Juke, японці в 2009 році показали шоу-кар Qazana (на фото). Кажуть, у «другого» Джука немає концептуального прототипу. Без прелюдій дебютує серійна машина, але її незвичайна зовнішність залишиться таємницею до останнього моменту.

Головний стиліст Ніссана Альфонсо Альбайса в бесіді з виданням Autocar спростував чутки про те, що дизайн другого покоління моделі Nissan Juke, спроектований лондонською студією, не припав до двору і був відправлений на доопрацювання. За його словами, новий кросовер стане на конвеєр в Сандерленді в 2019 році. «Ніякої переробки не було. Я не знаю, на якому грунті виникли чутки. Безумовно, Juke вийде скоро, і це дуже крутий автомобіль, міський метеор з норовливим характером. Він не схожий на концепт Nissan IMx або новий Leaf. У нього все ще є своє світовідчуття».

Новый паркетник Nissan Juke не будет эволюцией нынешнего

Сторонній художник, фантазуючи про новий Джуці, відштовхнувся від концепту Nissan Xmotion, хоча виявлене їм напрям дизайну буде використовуватися вже після 2020 року.

З дня запуску першого» Джука сегмент кросоверів B-класу зріс по всій Європі в десять разів, а до 2022 році він, як очікується, подвоїться і переступить позначку в два мільйони машин. Альбайса усвідомлює відповідальність: «Працювати над першим поколінням було простіше, оскільки нічого подібного не існувало. Другий Juke не може бути модифікацією або еволюцією нинішнього, і все ж він повинен залишатися Джуком. В іншому випадку нам довелося б перейменувати його в Ненсі». За неофіційними даними, в технічному плані Juke послідує прикладу Мікри: поміняє «візок» B0 на платформу CMF-B, отримає «турботройку» 0.9 (90 л. с.), «турбочетверку» 1.2 (115 л. с.) від Кашкая, дизель 1.5 (90 л. с.), п’яти – або шестиступінчасту «механіку» і варіатор.