Новий хетчбек Honda Brio недалеко пішов від старого

Новый хэтчбек Honda Brio недалеко ушёл от старого

У Brio є два варіанти: стандартний Satya і «спортивний» RS. Відрізняються вони лише декором, а саме накладками на решітку і задній бампер, забарвленням даху, шильдиками і кольоровими акцентами в салоні.

Концепт Honda Small RS, представлений минулої весни в Джакарті, досить точно змалював друге покоління пятидверки Honda Brio. Також помітно вплив спорідненого седана Honda Amaze. Однак ніщо не завадило Хонді використовувати старі деталі. Так, передній бампер переїхав з першої генерації взагалі без змін. Те ж саме можна сказати про дверях і навіть дверних ручках. На цьому тлі, здається, зайве згадувати, що інтер’єр і силовий агрегат залишилися колишніми. Нові — решітка, капот, фари, ліхтарі, п’ята двері, задній бампер.

Новый хэтчбек Honda Brio недалеко ушёл от старого

Специфікації Honda опублікувати «забула». Наші колеги з Індонезії пишуть, що змінилися розміри: довжина — 3815 (+205), ширина — 1680, висота — 1485, колісна база — 2405 (+60 мм).

Новый хэтчбек Honda Brio недалеко ушёл от старого

П’ятидверка Renault Kwid, чиє оновлення ми буквально вчора назвали копійчаним, в порівнянні з цієї Хондою пережила перебудову. І якщо Квиду з ціною від 244 тисяч рублів можна пробачити дуже багато, то Brio стоїть як базовий Logan і поблажок не заслуговує.

Все це більше схоже на неглибокий рестайлінг, ніж на зміну поколінь, якій Brio чекав вісім років. По ідеї він повинен був за прикладом Amaze встати на нову платформу, проте її ознак не виявляється. Довжина багато в чому виросла з-за збільшеного заднього звису. Відстань між осями просто зрівнялася з базою Amaze попередньої генерації. Бензиновий «атмосферник» 1.2 (90 л. с., 110 Н•м) з п’ятиступінчастою «механікою» або варіатором нікуди не поділися. У повітрі витає легке розчарування.