Названа дата прем’єри кросовера Mercedes-Benz EQC

Названа дата премьеры кроссовера Mercedes-Benz EQC

Найсвіжіший тизер демонструє шматочок фронтальної оптики та решітки радіатора без камуфляжній плівки. Зверніть увагу: світлова смуга ходових вогнів повинна сяяти не тільки навколо фар — вона простягнеться і по кромці капота.

Електромобіль Mercedes-Benz EQC буде розсекречено четвертого вересня. У зв’язку з цим оголошенням виробник почав нову тизерну кампанію, на якій фрагменти машини видно вже без маскування. Перший же кадр змушує згадати сяючий діодної стрічкою на носі концепт Vision EQ Silver Arrow.

Названа дата премьеры кроссовера Mercedes-Benz EQC

Для тестів німці побудували аж 200 передсерійних примірників EQC, які пройшли велику програму випробувань від зимової холоднечі (-35 °C) до літньої спеки (температура повітря доходила до плюс 50).

Фінальні параметри машини все ще тримаються в секреті. Навряд чи вони будуть дуже відрізнятися від характеристик концепту. А у того в активі були батарея на 70 кВт•год (500 км ходу) і пару електромоторів (по одному на осі) з сумарною потужністю 408 к. с. На ринок цей кросовер повинен надійти в 2019-м. А незабаром після нього на конвеєр встане і споріднений хетчбек Mercedes-Benz EQA. Причому перший освоїть лінії в німецькому Бремені, а другий — у французькому Амбаше. А в 2020-му кросовер, а може, обидві моделі, паралельно будуть запущені на потік і Венс (штат Алабама).