Моделі Lifan M7 і X80 приїхали в Москву знайомитися

Модели Lifan M7 и X80 приехали в Москву знакомиться

Про Сюаньлане M7 (на фото зліва), для якого довелося запозичити дизайн у вена Ford S-Max, ми нещодавно розповідали. За відчуттями від розмов на стенді, шанси «автобуса» вийти на російський ринок вище, ніж у повнорозмірного паркетника X80 (праворуч).

Компанія Lifan старається виробляти в Росії всі моделі, які вона продає. Поки виходить, хоча свій завод в Липецькій області китайці все ніяк не збудують. Виручає Derways в Черкесске. Лифановцы ведуть дослідження, щоб з’ясувати, який автомобіль поставити на конвеєр наступним. З цією метою вони привезли на Московський автосалон мінівен M7 (він же Xuanlang) і кросовер Lifan X80. Разом з ними прибув седан Lifan 820 (він же Murman) у вигляді електромобіля, але лише потім, щоб заявити про своє існування в природі.

Модели Lifan M7 и X80 приехали в Москву знакомиться

«Вісімдесятка» — семимісна. Бензиновий турбомотор 2.0 (192 к. с., 286 Н•м) агрегатується з шестиступінчастими «механікою» і «автоматом». Привід передній. За розміром це вже не S-Max, а Galaxy. Довжина — 4820 мм, ширина — 1934, висота — 1760, колісна база — 2790 мм

Модели Lifan M7 и X80 приехали в Москву знакомиться

Четырехдверка 820EV повинна нагадувати, що компанія Lifan серйозно займається електрокарами, однак на стенді автосалону неможливо дізнатися ніякі характеристики. На питання про запас ходу там відповідають: «Здається, близько 400 км». На жаль, в два рази менше. Дивний піар…

Між іншим, мінівен Ford S-Max у Великобританії коштує від 26 450 фунтів (2,3 млн рублів). «Китайцеві» Lifan M7 такий цінник і не снився: його доля 69 800-106 800 юанів (до 696 тисяч до мільйона рублів з копійками). Притому — три ряди сидінь і шість місць. У топової версії бензиновий турбомотор 1.5 (141 л. с., 234 Н•м) поєднаний з восьмиступінчастим «автоматом». Хром сліпуче виблискує. Китайці думають, що зацікавилися моделлю скажуть їм про це. Якщо таких людей буде досить багато, на Дервейсе стане однією моделлю більше.