Моделі Haval буде малювати дизайнер Land Rover

Модели Haval будет рисовать дизайнер Land Rover

Під керівництвом Філа був створений вигляд таких моделей, як Range Rover Velar, володаря нагороди «Кращий дизайн» в рамках конкурсу World Car of the Year 2018, або побратимів Range Rover і Range Rover Sport 2018 модельного року.

Китайський автогігант Haval оголосив про призначення своїм шеф-дизайнером Філа Сіммонса, який до цього моменту був директором за екстер’єром моделей компанії Land Rover. У новій якості він представить 29 серпня на автосалоні в Москві пару сюрпризів: концепт і новий середньорозмірний кросовер (світова прем’єра). Причому таємничий паркетник повинен встати на конвеєр достраивающегося заводу під Тулою вже в першому кварталі наступного року.

Модели Haval будет рисовать дизайнер Land Rover

Сіммонс за час 29-річної кар’єри встиг попрацювати на Mini, концерн Ford і Land Rover. Зокрема, він доклав руку до Рейндж Роверам 2003 і 2013 років, моделей Range Rover Sport 2014-го, Range Rover Evoque, Discovery і Discovery Sport 2016-го, Фієсти шостого покоління і Лінкольна MKZ.

Пішов минулої осені в KIA П’єр Леклерк залишив бренду непогану спадщину у вигляді цілої армії дуже ефектно й сучасно виглядають позашляховиків. Правда, допитливе дотримання фірмового стилю зробило їх майже невидимими для випадкового перехожого, не проводить дні безперервно за вивченням каталогів Хавейла. Наскільки Сіммонс вплине на це положення справ, рано говорити. Різкого розвороту на 180 градусів, схоже, не буде. Однак у будь-якому випадку нам обіцяний «унікальний дизайн» марки. Сіммонс також отримав посаду віце-президента. Компанія пояснює, що Філ очолив роботу дизайн-студії в Баодін, в штаб-квартирі Хавейла, а також студії в Шанхаї.