Модель Skoda Kodiaq L&K з’явилася на російському ринку

Модель Skoda Kodiaq L&K появилась на российском рынке

Достаток хрому і 19-дюймові «антрацитные» диски Sirius дозволяють здалеку відрізнити Kodiaq L&K, а підійшовши ближче, можна також помітити історичний знак Laurin & Klement на крилі.

У минулому році кросовер Skoda Kodiaq знайшов в Росії 2086 покупців, а в нинішньому, після локалізації, рвонув вгору, набравши 3488 клієнтів тільки за січень-червень. І не сказати, що всю касу зробили найпростіші версії. Навпаки, 41% продажів довелося на топ-комплектації Style, а серед моторів дволітрові превалювали над 1.4. Значить, росіяни готові добре оснащувати Kodiaq, і цілком знайдуться покупці на нову для нашого ринку версію Laurin & Klement. Вона стартує з позначки в 2 790 000 рублів.

Модель Skoda Kodiaq L&K появилась на российском рынке

Нагадаємо, комплектація L&K названа на честь засновників компанії Вацлава Лаурина і Вацлава Клемента. На кузові — оригінальна емблема Laurin & Klement, це ж і назва компанії — прародительки сучасної Шкоди.

За вказану вище суму клієнт отримає машину з 150-сильним дизелем 2.0 TDI (340 Н•м), семиступінчастим «роботом» DSG та повним приводом. Такий же точно кросовер Kodiaq L&K, але з 180-сильним бензиновим агрегатом 2.0 TSI (320 Н•м) обійдеться мінімум в 2 834 000 рублів. У комплектацію L&K за замовчуванням входять повністю світлодіодні фари, крісло водія з електроприводом і пам’яттю налаштувань, автоматичне затемнення салонного і зовнішніх дзеркал, моніторинг сліпих зон і підсвічування зони входу на дзеркалах, діодна підсвітка макіяжних дзеркал, круговий огляд з чотирма камерами, тоновані задні скла та 575-ватна аудіосистема Canton з дев’ятьма динаміками.

Модель Skoda Kodiaq L&K появилась на российском рынке

В салоні: алюмінієві накладки на педалі, декоративні вставки Piano Black, шкіряна обробка з вишивкою Laurin & Klement, навколишнє підсвічування з переключенням на десять кольорів, широкі можливості по дружбі мультимедійної системи зі смартфонами.

У вигляді опції до Кодиаку L&K можна докупити цифрову панель приладів, адаптивний круїз-контроль з обмежувачем швидкості, асистент паркування з причепом і панорамний дах з електроприводом. Ще запропоновані пакет для сну на другому ряду (спеціальні підголовники, сонцезахисні шторки для бічних стекол, текстильні килимки з уступом для ніг) і безконтактне відкривання п’ятої двері «стусаном» під бампер.