Модель Alfa Romeo Spider відродиться в 2022 році

Модель Alfa Romeo Spider возродится в 2022 году

Де з’явиться шильдик GTV, там промайне і Spider. У минулому Альфи GTV була відкрита модифікація, яка іменувалася просто Alfa Romeo Spider (без літер GTV). На знімку — Spider 1995 року.

Марка Alfa Romeo переглядає свій модельний ряд: махає хустинкою хетчбека MiTo, без зайвих промов проводжає на пенсію купе 4C. Що в майбутньому, невже одні кросовери? Немає. Нудно не буде. У найближчі роки нас чекає середньомоторний спорткар 8C, а ще Alfa Romeo GTV (Gran Turismo Veloce) з переднім розташуванням двигуна, де-факто двохдверна сестра Джулії. І, за даними журналу Car, у неї буде не тільки лише закритий кузов. У 2021 році в продаж надійде купе GTV, а в 2022-му компанію йому складе «листівка» (по суті «Giulia-кабрик»).

Модель Alfa Romeo Spider возродится в 2022 году

Порівняйте офіційний тизер GTV (вгорі зліва) з ескізами журналу Car (праворуч). Внизу зліва — «відправна точка», седан Giulia Quadrifoglio.

Ми б не виключали повернення позначення Spider. Останній раз «просто» Alfa Romeo Spider називалася відкрита модифікація купе Brera, а зараз існує родстер 4C Spider, але там це слово — тільки приставка до імені моделі. Правда, відкритий GTV повинен бути чотиримісним, тобто кабріолетом, а не родстером. У GTV буде кілька силових агрегатів, а топовий — гібрид на базі наддувного 2.9 V6 з повним приводом, віддачею понад 600 сил і можливістю проїхати до 50 км тільки на одній батареї.