Марка Toyota відмовилася від імені Auris на користь Королли

Марка Toyota отказалась от имени Auris в пользу Короллы

Всього лише півроку тому цей автомобіль відзначався в Женеві як Auris третього покоління, що змушує задуматися про горизонті планування в Тойоті. Бути може, японці до останнього не хотіли розлучатися з ім’ям, яке закріпилося за найпопулярнішим в Європі азіатським хэтчем.

У лінійці Тойоти зафіксовано спалах канібалізму. Зовсім недавно Toyota Camry «з’їла» Avensis. Тепер Corolla «проковтнула» Auris. Причому має місце відплата, адже в обох випадках жертви колись були катами. Офіційно оголошено, що в 2019 році, коли вийде седан дванадцятого покоління, все Аурисы стануть Короллами незалежно від ринку. Найбільш помітним перейменування буде для європейців, оскільки в Америці ніяких Аурисов зроду не було, а з Росії п’ятидверка зникла ще в 2016-м.

Марка Toyota отказалась от имени Auris в пользу Короллы

Аурису гріх скаржитися, так як стати Короллой означає автоматично отримати репутацію бестселера. Toyota уточнює: «Corolla — найпопулярніша модель в світі, знайшла з моменту своєї появи в 1966 році понад 45 млн господарів». До того ж замість трьох різних платформ запановує TNGA.

Товарний знак Auris був введений в 2006 році, щоб хетчбек і седан Corolla не перетиналися в Європі. Через шість років, при зміні поколінь, Аурисов стало двоє — утворився універсал. Зараз «вагон» Touring Sports готується до жовтневої прем’єри на Паризькому автошоу з шильдиком Королли і гібридною установкою. Загалом, Auris помер, хай живе Aurus, чиї автомобілі ми сьогодні побачимо на Московському автосалоні.