Марка Skoda анонсувала новий хетчбек гольф-класу

Марка Skoda анонсировала новый хэтчбек гольф-класса

Схоже, трикутні фари стають мейнстрімом. Офіційно названі розміри шоу-кара. Довжина — 4356 мм, ширина — 1810, висота — 1431, колісна база — 2650 мм

Четвертого жовтня на Паризькому автошоу чехи покажуть концептуальний хетч Skoda Vision RS. Всі його фірмове опис присвячено тому, що RS означає Rallye Sport, що Шкоди 117-річна історія в автоспорті, що все почалося в 1974 році з прототипів Skoda 180/200 RS, продовжилося моделлю 130 RS і в підсумку вилилося в «гарячі» Октавію RS і Kodiaq RS. Круто!

Однак концепт краще розглядати з іншої точки зору. Фактично в Млада-Болеславі зважилися випустити свій Volkswagen Golf — класичний сімейний хетчбек без надбудов «ліфт» і «фаст-». У зв’язку з цим Rapid Spaceback, не виправдав надій в Європі, буде ліквідований. Та ж доля, ймовірно, спіткає «просто» Rapid. Абсолютно нова п’ятидверка воскресить ім’я Felicia і поряд з RS-версією отримає суто електричну (eRS).

Марка Skoda анонсировала новый хэтчбек гольф-класса

Майбутнього конкурента моделей Opel Astra і Ford Focus пророкують два бензинових турбомотора: трициліндровий 1.0 TSI (95 і 110 л. с.), «четвірку» 1.5 TSI Evo (150 л. с.). Говорять і про дизель 1.6 TDI (115 л. с.), але оновлена Fabia примушує в цьому засумніватися.

У ролику камера летить до віллі 1888 року побудови біля річки Йизера в Млада-Болеславі, там базується дизайн-центр Шкоди. Головний стиліст Олівер Штефані говорить, що для його дружної команди з представників 26 національностей це «місце, де оживають ідеї». Vision RS одна з них.

У концерні VW Group тільки Шкоді дано право використовувати подовжений варіант платформи MQB A0. Він допоможе зробити нову Феліцію просторіше Гольфу, у якого між осями 2637 мм, тоді як Шкоді потрібно 2650. А ще їй необхідні 2645 мм для крос-версії нового хетча — нею стане серійна Skoda Vision X. Звичайно, все викладене вище — це непідтверджені дані від інсайдерів упереміш з чутками і домислами. Але теорія виглядає правдоподібно, та й перевірити її можна буде скоро, адже велика частина пертурбацій відбудеться в 2019 році.