Марка Ford відкликала в Росії чотири моделі з-за зчеплення

Марка Ford отозвала в России четыре модели из-за сцепления

Ми вже відзначали, що ризик займання — це злий рок Куги. З пожежонебезпекою були пов’язані попередній відгук у січні і дві минулорічні акції: осіння і річна.

У машин з шестиступінчастою «механікою» в нажимном диску зчеплення можуть утворитися тріщини. Спектр наслідків широкий: від запаху паленого, стукотів, хлопків та довільного зниження швидкості автомобіля до руйнування компонентів, задимлення і займання під капотом. Сервісна акція в Росії торкнулася 3968 Фордів, проданих з 2011-го по 2016 рік. Моделі Focus, C-Max, Kuga і Mondeo. Перелік їх VIN-номерів опублікований Росстандартом.

Марка Ford отозвала в России четыре модели из-за сцепления

Седан Ford Mondeo запрошується на ремонт приблизно раз на рік. У 2017-му його підвели гальма, в 2016-му виявилися несправними фари.

В Форд з системою start/stop проблема вирішується за допомогою установки нового софту, який при тривалій або повторюваної пробуксовці знижує тягове зусилля двигуна. У решти машин сервісмени просто замінять механізм зчеплення. Відклична кампанія носить глобальний характер. У Північній Америці вона торкнулася 5357 автомобілів, у Бельгії і Люксембурзі -12 284 одиниць. Причому за кордоном під роздачу також потрапили Transit і Tourneo, Galaxy і S-Max.