Китайський паркетник перетворився в новий Ford Territory

Китайский паркетник превратился в новый Ford Territory

Новобранець займе в китайській лінійці Форда нішу між паркетниками EcoSport (від 79 800 юанів) і Edge (від 169 800). Слот великий: 760 000-1,6 млн рублів. Неясно, чому його не заповнив Escape/Kuga. До речі, позашляховик Everest, номінальний наступник Territory в Австралії, теж пропонується в КНР.

У 2016 році в різних частинах світу відбулися дві, здавалося б, не пов’язаних одна з одною події. Австралійці припинили виробництво моделі Ford Territory, а китайці випустили новий середньорозмірний кросовер Jiangling Yusheng S330. За іронією долі тепер це один і той же автомобіль, який вийде на ринок КНР на початку 2019-го. Також цікаво, що S330 побудований на тій же платформі, що і підроблений Evoque, причому изготовившая його фірма Jiangling Motors (JMC) клонувала Xray і пародіювала GLA. Може, «блакитний овал» перелицював S330, щоб покарати плагіаторів? Ні, просто Ford іноді вибирає собі дивних друзів.

Китайский паркетник превратился в новый Ford Territory

Зараз Jiangling Yusheng S330 знятий з продажу, начебто у зв’язку з модернізацією. Замість нього пропонується більш великий паркетник S350. Але, щоб оцінити новий Territory, нам знадобляться розміри моделі S330: довжина, ширина, висота — 4588×1932×1676 мм, колісна база — 2712.

Китайский паркетник превратился в новый Ford Territory

Від салону «китайця» Ford залишив тільки загальну архітектуру: центральний дисплей і дефлектори обдування займають ті ж місця. Дверні карти скопійовано повністю. В цілому інтер’єр виглядає значно дорожче, ніж в S330. За безпеку відповідає комплекс Ford Co-Pilot360.

Про технічну начинку Territory інформації поки нуль. Кажуть тільки, що буде три рівня потужності і гібридна версія з 48-вольтової системою живлення. У моделей S330 і клону Эвока один і той же бензиновий турбомотор 1.5 (163 к. с., 250 Н•м). Напевно, велика спокуса скористатися цим двигуном, але китайський споживач чекає від Форда фірмовий EcoBoost, наприклад, 150-сильний, що ставиться на Кугу.

Китайский паркетник превратился в новый Ford Territory

В кінці липня папараці надіслали нам знімки прототипу Jiangling Yusheng S330. Ми ще здивувалися, оскільки раніше європейських шпигунів не цікавили китайські моделі. Але цей прототип був помічений в Німеччині. Що він там робить у камуфляжі?

Наостанок зазначимо важливу деталь. Оскільки паркетник S330 проходить випробування в Європі (на фото вище), то або це «мул» Territory, натякає, що кросовер вийде за межі КНР, або фірма JMC готує закордонну експансію, хоча про такі плани нам чути не доводилося… Цікаво буде в будь-якому випадку, адже імениті виробники нечасто перелицьовують «китайців» у власні моделі (є свіжий приклад від VW Group). Прем’єра Territory очікується 31 серпня на автошоу в Ченду.