Купе Porsche 911 Turbo Classic Series повернулося в минуле

Купе Porsche 911 Turbo Classic Series вернулось в прошлое

Купе 911 Turbo Classic Series вважається заново випущеними, а не відреставрованим. У нього навіть номер шасі — наступний після останнього 911 Turbo 993, випущеного двадцять років тому.

Підрозділ Porsche Classic побудувало ще один екземпляр моделі 911 Turbo покоління 993, останнього з мотором повітряного охолодження, ера якого закінчилася в 1998 році. Звичайно, є приклад подібної реставрації 911-го з переробкою, фактично створює нову машину: Porsche 964 від компанії Singer. Але зараз перед нами робота самої фірми Porsche.

Купе Porsche 911 Turbo Classic Series вернулось в прошлое

Автомобіль оснащений «механікою» і повним приводом. До речі, 911 Turbo вперше отримав привід на обидві осі саме в поколінні 993. Він же був піонером у встановленні двох турбокомпресорів.

Купе Porsche 911 Turbo Classic Series вернулось в прошлое

Реінкарнована класика пофарбована в «металік» Golden Yellow, такий же, як на сучасному 911 Turbo S Exclusive Series (зліва) від відділення Porsche Exclusive Manufaktur, чиї фахівці взяли участь у проекті.

За основу німці взяли якийсь зберігся каркас кузова від оригінального 993-го. Його вперше для даного покоління піддали сучасним антикорозійній обробці й фарбуванні. А далі техніки та інженери де-факто зібрали з нуля нову машину, скориставшись каталогом 6500 запчастин, пропонованих нині відділенням Porsche Classic для покоління 993. Зрозуміло, двухдверка отримала цілий ряд штрихів, роблять її неповторною.

Купе Porsche 911 Turbo Classic Series вернулось в прошлое

Золотистий кузов і чорні колеса з золотистими акцентами підтримані аналогічної гамою в салоні: чорними кріслами і деталями декору із золотистою прострочуванням. На передній панелі розміщена табличка з номером серії: «001 з 001».

В купе, названому так само з-за свого кольору Project Gold, німці встановили новий повітряний шестициліндровий «оппозитник» 3.6 з двома турбонагнітачами. Його віддача становить 450 «коней», точно відповідаючи рідкісної версії спорткара, — 911 Turbo S (993), яка була випущена тиражем всього 345 штук. Навіть кузов доопрацьований згідно з тодішнім S-виглядом: наприклад, одержав повітрозабірники на крилах, позаду дверей. Повністю цей незвичайний проект зайняв півтора року. Не так багато, враховуючи ручну зборку і виготовлення багатьох необхідних частин.

Старий-новий автомобіль хоч і повторює класичний Turbo S майже дослівно, все ж володіє унікальною зовнішністю. Над машиною спільно працювали фахівці Porsche Classic і дизайн-центру компанії.

Дебют унікального спорткара 911 Turbo Classic Series на публіці відбудеться в ході заходу Porsche Rennsport Reunion на трасі Laguna Seca в США 27 вересня 2018 року. Апарату дозволено їздити тільки на закритих трасах, це суто колекційна рідкість. А 27 жовтня в Атланті купе буде продано на аукціоні RM sotheby’s, який пройде в Porsche Experience Center. Кошти від продажу надійдуть некомерційним фондом Ferry Porsche Foundation, створеному нещодавно для організації святкування «70 років спортивних автомобілів Porsche». Нагадаємо, їх історія тягнеться з моделі Porsche 356, чий випуск стартував у 1948-м.