Кросовер Renault Arkana пообіцяв поставити новий тренд

Кроссовер Renault Arkana пообещал задать новый тренд

Дебют автомобіля намічений на 29 серпня, він відбудеться на Московському міжнародному автосалоні.

Загадковий кросовер Renault С-сегмента, який, за визначенням самої фірми, «зламає стереотипи і сформує новий тренд в класі», отримав ім’я Arkana (наголос на друге «а»). Воно утворено від латинського слова arcanum і означає «таємниця». Досі фірма обмежується скупими тизерами, але повністю дотриматися таємницю не вдалося. Відомо, що автомобіль побудований на платформі Global Access (модернізована B0), а значить, буде близьким родичем російського Каптюра.

Кроссовер Renault Arkana пообещал задать новый тренд

Цей прототип ми вже бачили, але тут найсвіжіша зйомка, липнева. У західних ЗМІ цю машину іменують Capture Coupe і, можливо, таку назву вона придбає на деяких інших ринках, якщо добереться до них. Однак поки відомий тільки перший ринок для новачка: Росія. Також вже названі Китай, Південна Корея і Бразилія, але там може з’явитися своя варіація автомобіля, адаптована.

Судячи з шпигунської зйомці, мова йде про купеобразном паркетник. Його розробники охарактеризували словами «таємничий» і «новаторський». Для непремиальных компактів різко завалена «а-ля купе» дах і правда екзотична. Втім, якісь цікаві ноу-хау можуть спливти і в частині техніки. Компанія тут поки тримає рот на замку. Зате вона оголосила, що Arkana надійде в продаж в Росії в 2019 році.