Кросовер Kia KX3 зазнав у Китаї убоге оновлення

Кроссовер Kia KX3 претерпел в Китае скудное обновление

Фейсліфтінг настільки грошовый, що навіть колісні диски тут зразка 2016 року. Машинка дебютувала на автошоу в Ченду, яке відкрилося сьогодні і обіцяє безліч прем’єр.

Решітка з п’ятнадцятьма увігнутими вертикальними ребрами — головне придбання Kia KX3 після другого в його трирічної життя рестайлінгу. З новим «грилем» паркетник нагадує про Suzuki SX4. Втім, одна модель з «частоколом» у KIA була і раніше — це седан Cadenza. Наступним за важливістю нововведенням доведеться визнати пару вихлопних двустволок, хоча раніше жодного патрубка видно не було. Ще дизайнери трохи підправили бампери і… все! Схоже, рятувати Kia KX3 від кризи ніхто не збирається.

Кроссовер Kia KX3 претерпел в Китае скудное обновление

Ніякої необхідності в такому вихлопі, звичайно, немає. Швидше за все, патрубки фальшиві. Нині в КНР це модно. По боках з’явилися підніжки, які кросоверу B-класу «потрібні» так само, як двостволки.

Кроссовер Kia KX3 претерпел в Китае скудное обновление

Оформлення інтер’єру виявилося настільки вдалим, що за три роки в ньому не змінилося нічого взагалі. Бути може, якісь деталі приховані від очей, але прес-реліз якщо і вийде, то невідомо коли.

Показ на виставці в Ченду супроводжувався оголошенням цін. Паркетник з бензиновим «атмосферником» 1.6 (125 л. с., 151 Н•м) і шестиступінчастим «автоматом» оцінений в 109 800 юанів (1,1 млн рублів). Друга і остання комплектація з тим же силовим агрегатом варто 132 800 (1,3 млн). Дорого! Причому турбомотор 1.6, «механіка» і семідіапазонний «робот» з асортименту зникли. Загалом, якщо KIA збереться продавати в Росії свій аналог Креты, нехай не бере китайський KX3. Куди більше підійде індійський Tusker.

Було — стало

Кроссовер Kia KX3 претерпел в Китае скудное обновление