Кросовер Haval F7 оформить у Москві російську прописку

Кроссовер Haval F7 оформит в Москве российскую прописку

На шоу ММАС паркетник F7 представить новий шеф-дизайнер Філ Сіммонс, який над ним не працював. Прем’єра в Москві могла б стати світовою, але презентація в Китаї пройде трохи раніше.

У замітці про Хавейле F5 ми помилилися тільки в тому, що напророкували його показ на Московському автосалоні. Цієї моделі на виставці не буде, проте її випуск на заводі під Тулою після 2020 року офіційно підтверджений. Замість «еф-п’ятого» на ММАС дебютує більш великий кросовер Haval F7, який встане на російський конвеєр вже в початку 2019-го. Для «сімки» обрані два бензинових турбомотора: 1.5 (150 л. с., 210 Н•м) від «двійки» і 2.0 (190 л. с., 310 Н•м) з арсеналу H6 Coupe. Семиступінчастому «роботу» з двома зчепленнями альтернативи немає, а повний привід з режимами руху є.

Кроссовер Haval F7 оформит в Москве российскую прописку

Мало того що папараці вже відзняли Haval F7 зовні і всередині, вони роздобули точні габарити. Довжина, ширина, висота — 4620×1846×1690 мм, колісна база — 2725. Среднеразмерная «сімка» істотно менше, ніж Хавейлы H7 і H7L, H8 та H9.

Нагадаємо, нова F-серія адресована молоді у віці 20-35 років. У семимісного «еф-сьомого» їй повинні сподобатися світлодіодні фари, 19-дюймові колеса, медіацентр з голосовим управлінням і інтеграцією мобільних пристроїв. Про безпеку поки сказано лише, що кросовер «спроектований за п’ятизірковими стандартами C-NCAP». Разом з Хавейлом F7 на Московський автосалон приїде загадковий концепт, який перетвориться на серійну машину. Бути може, це HR-02, прототип «еф-восьмого», або Haval Coupe.