Кросовер Geely SX11 видозмінився у версії Sport

Кроссовер Geely SX11 видоизменился в версии Sport

Нове виконання відрізняють чорні дах і корпуси зовнішніх дзеркал, розвинений спойлер з літерою S на кормі, чотири круглих вихлопних патрубка замість двох трапецієподібних, перероблені бампери зі вставками «під углеволокно».

У моделі Geely SX11 ще немає експортного назви (тільки китайське Binyue), так і прем’єра не відбулася. А «спортивна» версія (то Sport, то S) — тут як тут. Правда, поки опубліковані одні лише фотографії, але скласти загальне уявлення можна і за ним. Невже все обмежилося агресивним дизайном? Здається, вольвовской «турботройкой» 1.5 (177 к. с., 255 Н•м) кросовер задовольнятися не має наміру. Йому б підійшла гібридна установка з тим же мотором (250 л. с., 400 Н•м) або дволітрові «четвірки» T4 і T5 (190 і 254 к. с.). У компакта Volvo XC40 все це є. Чим Geely гірше?

Кроссовер Geely SX11 видоизменился в версии Sport

Логотип Geely Emgrand на решітці вперше став чорним. У новому бампері оселилися інші світлодіодні противотуманки. Інтер’єр, на перший погляд, цілком стандартний, але якщо придивитися уважніше…

На бублику з’явилися підрульові пелюстки. Цифрова панель приладів з помаранчевої графікою і тахометром по центру явно працює в спортивному режимі. Ближня до селектору кнопка на центральному тунелі у звичайного паркетника — заглушка без напису, а тут у неї є функція. Варто було городити такий город заради 7,9 з до сотні? Китайська прем’єра пройде 22 серпня. Якщо вона не дасть відповіді, запитаємо у Geely безпосередньо 29-го на Московському автосалоні.