Кросовер FAW T77 змусив похвилюватися про бренд Besturn

Кроссовер FAW T77 заставил поволноваться о бренде Besturn

Увігнута решітка, рубані форми — вигляд вийшов самобутній і, як водиться, зовсім не схожий на інші моделі марки. Звертає на себе увагу дивна спряження на краю бампера.

З суббрендом Besturn останнім часом щось відбувається. Володіє ним концерн FAW перекручує «кращий поворот на різний манер. Серійний паркетник віщував T-concept, у якого на кормі було написано Bestern. Тепер ми бачимо на носі слово Bestune. Пояснень нуль. Російські піарники розводять руками: немає інформації. Судячи з усього, Besturn реформується, а бал буде правити марка FAW Pentium (привіт, Intel), вона ж Benteng в транслітерації з ієрогліфів. До Пентиумам слід відносити і кросовер Senia R9. Згадався він невипадково. Є підозра, що модель T77 — це перелицьований «Сеня».

Кроссовер FAW T77 заставил поволноваться о бренде Besturn

Габарити середньорозмірних кросоверів T77 і Senia R9 дуже близькі. Довжина — 4525 мм (+20), ширина — 1845 (+10), висота — 1615 (-80), колісна база — 2700 мм (паритет).

Кроссовер FAW T77 заставил поволноваться о бренде Besturn

Два екрани нагадують мерседесівський інтерфейс MBUX, але це квіточки. У салоні розташувався голосовий помічник у вигляді голограми. Можна буде вибирати з трьох персонажів, такої ж кількості їх талантів і п’яти персональних костюмів.

Силовий агрегат у Пентиума і «Сіни» один і той же — бензиновий турбомотор 1.2 (143 к. с., 204 Н•м), п’ятиступінчаста «механіка» Aisin семідіапазонний «робот». Обом паркетникам в перспективі світить півторалітровий двигун. Але якщо Senia R9 коштує від 83 900 юанів (832 тисячі рублів), то очікувана ціна нового Пентиума «в базі» — 130 000 (1,3 млн). Флагманський FAW Besturn X80 «починається» з 123 800, а значить, T77 стане найдорожчим кросовером від FAW. До речі, в лінійці є седан B90 зі стартовим цінником в 145 800 (1,4 млн), і він один брендований як Bestern!

Тут ми помічаємо погано помітну напис Bestern на кермі T77 і, подумавши, приймаємо основну робочу версію: бюджетний Besturn перетворюється в люксовий Bestern. Ось тобі і «кращий поворот». Справа за малим. Залишилося з’ясувати, при чому тут Bestune.