Корпорація Toyota покликала на сервіс в Росії чотири моделі

Корпорация Toyota позвала на сервис в России четыре модели

У світовому «кризу» з подушками задіяні як ейрбег водія, так і переднього пасажира. Змінюють їх в залежності від марки та моделі машини — і окремо, і разом. В даному випадку мова йде саме про пасажирської стороні.

Триває багаторічна епопея з небезпечними подушками безпеки марки Takata, вірніше, з дефектними газогенераторами, здатними розлетітися на друзки при спрацьовуванні. Вони спровокували десятки відгуків по всьому світу, починаючи ще з 2013 року, і досі заміна не закінчена. Тільки за останні місяці з цієї причини в Росії відгукувалися автомобілі марок Mitsubishi, Mazda і Lexus. А тепер на сервіс запрошені Тойоти: Alphard, Corolla, Auris і Yaris, реалізовані з 12 березня 2010 року по 19 травня 2015-го.

Корпорация Toyota позвала на сервис в России четыре модели

Загальне число машин з «підозрілою» пасажирської подушкою безпеки тільки в даному відкликання становить 20 702. Взагалі ж, «проблема Такаты» за останні роки торкнулася 100 мільйонів автомобілів більш ніж тридцяти марок. На жаль, справа не обійшлося без травмованих і загиблих.

Як правило, перелік кодів VIN автомобілів, що потрапили під нинішній відгук, можна завантажити, перейшовши за посиланням на сайт Росстандарту. У машин буде замінений безкоштовно газогенератор пасажирського фронтального эйрбэга. Власники легковиків будуть повідомлені по телефону або шляхом розсилки листів. Але представник компанії-виробника, ТОВ «Тойота Мотор», рекомендує не чекати повідомлення, а звірити номер за списком і звернутися до офіційного дилера.