Концепт Vision EQ Silver Arrow втілив прогресивну розкіш

Концепт Vision EQ Silver Arrow воплотил прогрессивную роскошь

Прогресивна розкіш, яку марка EQ понесе в маси, являє собою «сполучення невідомої раніше краси, зіткнення цифрових і аналогових елементів, злиття інтуїтивного і фізичного дизайну». Єдність протилежностей («гарячого» і «холодного») відображено, наприклад, в располовиненных колісних дисках.

Головний стиліст Даймлера Горден Вагенер назвав електричну «сигару» Vision EQ Silver Arrow «дизайнерської ідіомою нового продукту EQ» і технологічної вершиною бренду. Одномісний спорткар довжиною 5,3 м отримав кузов з вуглецевого волокна, чий забарвлення нагадує про гоночних подвиги «срібних стріл» у Формулі-1. Нова «стріла» наділена потужністю 750 л. с., а розташована в днище тонка батарея ємністю близько 80 кВт•год забезпечує запас ходу більше 400 км по циклу WLTP. Очевидно, цьому творінню відведена роль гало-кара, чия першочергове завдання — залучати увагу до кросоверу EQC, хетч EQA і батарейним Смартам.

Концепт Vision EQ Silver Arrow воплотил прогрессивную роскошь

Світлі смуги і букви EQ прикрашають машину з усіх боків. З корми автоматично висувається раздоенное антикрило, чинне як повітряний тормоз. У кожному колесі «живуть» 168 спиць з алюмінію, частково забарвлених рожевим золотом. Розмірність особливих шин Pirelli — 255/25 R24 спереду, 305/25 R26 ззаду.

Концепт Vision EQ Silver Arrow воплотил прогрессивную роскошь

Кабіна повинна здаватися дивно широкою. Сидіння і кермо оброблені натуральною шкірою. Трехлучевые зірки нанесені на крісло допомогою лазерного гравіювання. Водія оточують замша, полірований алюміній, вуглеволокно і дерев’яні деталі з горіха. Підлога встелена «паркетом» з хвойних порід.

Автори концепту надихалися спорткаром Mercedes-Benz W 125, побудованим в 1937 році і заслужив прізвисько Rekordwagen. Його середня максимальна швидкість в 432,7 км/год, досягнута на автобані A5 між Франкфуртом і Дармштадтом, вважалася рекордної до листопада 2017-го. У спадкоємності «срібних стріл» навмисно з’єднані минуле і майбутнє.

Щасливчик, який опинився в єдиному кріслі, може прямо на ньому налаштувати відстань до педалей і скористатися «повітряним шарфом» Airscarf. Сенсорний екран на кермі дозволяє вибрати режим руху (Comfort, Sport і Sport+) і саундтрек (серед іншого пропонується звучання двигунів Формули-1 і Mercedes-AMG V8). Центральний панорамний дисплей дає основну інформацію і можливість взяти участь у віртуальному гонці за допомогою штучного інтелекту. Зображення треку і опонента накладається на реальну картинку, виходить «погоня за примарою». Радує, що перед нами не макет. Всі (ну майже) працює по-справжньому.