Концепт Infiniti Prototype 10 привітав електрифікацію

Концепт Infiniti Prototype 10 поприветствовал электрификацию

Немає ні одного офіційного фото (а їх більше сотні), що демонструє шоу-кар в русі. Очевидно, це просто неходовий макет без силової установки. Розміри невідомі.

Заявлено, що Infiniti Prototype 10 заглядає в майбутнє. Що ж, уявімо 2048 рік. Експлуатація машин з ДВС на дорогах загального користування заборонено. Єдина можливість відвести душу для ентузіастів «з бензином в крові» — платні автодроми. Там можна орендувати відкритий двомісний автомобіль з двигуном V10 або V12, повністю відключити в ньому автопілот і пройняти з оглушливим ревом по трасі. А потім, будучи втомленим, але задоволеним, викликати самохідну електричну капсулу, яка поверне до повсякденній рутині. Новий концепт Infiniti про це? Немає.

Концепт Infiniti Prototype 10 поприветствовал электрификацию

Спідстер, презентований на Конкурсі елегантності в Пеббл-Біч, продовжує справу концептів Prototype 9 і Q Inspiration. Перший проект Каріма Хабіба для Infiniti контролювався японським дизайн-центром, в цифровому вигляді розроблявся у Великобританії, а потім збирався вручну в Каліфорнії.

Концепт Infiniti Prototype 10 поприветствовал электрификацию

Одноместность говорить про орієнтацію на водія. Недарма над кузовом видно тільки його голова. Тоді як Prototype 10 «викликає дух ранніх каліфорнійських спідстерів як знакових автомобілів всіх часів», він нагадує і про безголову концепт DS X E-Tense. Тенденція, однак.

Прототип 10, по-перше, вітає електрифікацію всього модельного ряду Infiniti в 2021 році (для вірності ця думка повторюється в релізі чотири рази). По-друге, спідстер показує, яких і сміливих креативних дизайнерів найняла компанія. По-третє, дається туманний натяк на стилістику прийдешніх моделей. Судячи з концептом, вони будуть гладкими, з довгими капотами і дуже вузькими фарами. Уточнюється: машини стануть потужними і ефективними, подарують задоволення від водіння». Хто б міг подумати. В сухому залишку маємо дизайнерський експеримент, елегантність для конкурсу, пробу пера для Каріма Хабіба, рекламу майбутніх електрокарів і гібридів Infiniti.