Компанія Haval добудувала свій автозавод в Тульській області

Компания Haval достроила свой автозавод в Тульской области

Це перший завод Хавейла за межами Китаю (де, до речі, будується вже четвертий). Загальна площа підприємства — 216 гектарів. За чутками, інвестиції в об’єкт склали $500 млн.

В індустріальному парку «Вузлова», який знаходиться в 45 км від Тули, завершилося будівництво першого російського заводу компанії Haval. Залишилося прокласти дороги, облаштувати територію, закінчити ввезення та монтаж обладнання. До початку вересня це повинно бути зроблено. Потім стартують пусконалагоджувальні роботи, а конвеєр запрацює в першому кварталі 2019-го. Спочатку обсяг виробництва складе 80 000 автомобілів в рік, а ступінь локалізації — 30%. Протягом п’яти років потужність підприємства вийде на максимум: 150 000 і більше 50%.

Компания Haval достроила свой автозавод в Тульской области

В комплексі під одним дахом розташовані штампувальний, зварювальний, фарбувальний і складальний цехи плюс майданчик з виробництва автокомпонентів.

Закуплено 80 роботів для зварювання і 38 для фарбування, постачальниками обладнання виступають ABB, Dürr, Fagor та інші імениті фірми. Haval обіцяє передові рішення в галузі охорони навколишнього середовища та енергозбереження, відповідність найсуворішим вимогам безпеки. Моделі, які будуть випускатися під Тулою, компанія представить 29 серпня на Московському автосалоні. Швидше за все, мова йде про кросоверах H2, H6, H9 і новобранця F5.