Компанія Geely порадувала гібридом і економічним субкомпактом

Компания Geely порадовала гибридом и субкомпактом

Фактично перед нами бензоелектричний варіант Эмгранда GT, хоча від нього гібрид GE відрізняється не тільки начинкою, але й зовнішністю, і салоном.

Гібридний седан Geely GE в Москву прибув в заряджається від розетки версії PHEV. Загальна віддача силової установки тут досягає 261 к. с. і 425 Н•м, хоча в її основі лежить всього лише півторалітровий турбомотор. Такого седану потрібно 7,4 з, щоб набрати сотню з місця, а без запуску ДВЗ він здатний пробігти до 60 км номінально (представники фірми кажуть «до ста») . Цікаве поєднання властивостей, так і «занепокоєння запасу ходу на зарядці» двоякодвижимый апарат, на відміну від чистих електрокарів, викликати не повинен. Драйв запевнили, що в третьому кварталі наступного року GE надійде в продаж в Росії.

Компания Geely порадовала гибридом и субкомпактом

Декор, оптика, диски, скориговані лінії кузова — і ось вже GT в новій інтерпретації не впізнати.

Компания Geely порадовала гибридом и субкомпактом

Меню мультимедійної системи седана GE на виставковому зразку ще на китайській, проте нам вдалося перевірити роботу системи кругового огляду (хороша чіткість картинки). А от чорний рояльний лак на тунелі і центральної консолі вже зібрав десятки відбитків пальців.

Про кросовер Geely SX11 всі ключові дані ми з’ясували ще перед російською прем’єрою на Московському автосалоні. Компакт оснащений «турботройкой» 1.5 (177 к. с., 255 Н•м), семиступінчастим «роботом» з двома зчепленнями і переднім приводом. Ми дізналися на Московському автошоу, які перспективи цього паркетника в Росії. Виявилося, що його повинні запустити на ринок у наступному році, десь у другій половині.

Компания Geely порадовала гибридом и субкомпактом

Для субкомпактних паркетників SX11 (4,33 м) трохи завеликий, але у такому компактному класі у Geely вже є модель Atlas (4,52 м). Так що SX11 потрапляє на щабель нижче.

Компания Geely порадовала гибридом и субкомпактом

Первісток перспективною модульної платформи BMA, SX11, живцем справляє сприятливе враження. Опрацювання деталей хороша. А заглянувши всередину, ми додаємо подумки ще кілька очок.

Особисте спостереження: візуально і на дотик інтер’єр субкомпактного SX11 ледь не краще, ніж у величезному флагманському GE. Неважливо, що тут подекуди використаний жорсткий пластик — фактури, малюнок і кольори приємні для очей. Цифрова панель приладів наділена гарною графікою, а центральний екран хоч і виконаний «летючим планшетом», вписаний в загальний антураж вельми елегантно. В цілому команда шеф-дизайнера Пітера Хорбері постаралася.

Компания Geely порадовала гибридом и субкомпактом

Седан Emgrand 7 здався в Москві в переробленому вигляді. Свіжа фронтальна частина, новий салон, хоча боковина видає попередника… Вибір моторів той же: 1.5 (103 к. с., 142 Н•м) і 1.8 (133 к. с., 170 Н•м), ті ж коробки (п’ятиступінчаста «механіка», варіатор).

Компания Geely порадовала гибридом и субкомпактом

Модель GS можна вважати і кросовером, і піднесеним хетчбеком. Довжина дорівнює 4440 мм, ширина, висота і база — 1833, 1560 і 2700. Кліренс дорівнює 180 мм.

Наостанок варто відзначити повернення до Москви компактного паркетника Geely GS. Модель не нова, її під іншим ім’ям ми бачили на московському автошоу ще в 2016-м. Її мало не привезли, але тоді не склалося. Тепер нам запропоновано оцінити передньопривідний апарат з мотором 1.8 (133 к. с., 170 Н•м), а також двома шестиступінчастими трансмісіями («механіка» і «робот» з двома зчепленнями). Взагалі ж, Geely пообіцяла в наступні три роки вивести у світ десять нових моделей, частина з них потрапить і на наш ринок, розповіли представники фірми.