Компанія Ford розповіла про своє безпілотник 2021 року

Компания Ford рассказала о своём беспилотнике 2021 года

Розробники дозволили кинути «перший погляд» на автономну машину найближчого майбутнього. Можливо, це кросовер, але є схожість з веном Transit Connect. Тизер, до речі, унікальний, адже такий «наріст» на даху, що стирчить з-під покривала, раніше бачити не доводилося.

Стратегію розвитку автомобілів-роботів Ford виклав у 44-сторінковому документі, назвавши головною проблемою довіру споживачів. Не дивно, так як в минулому році бос Джеймс Хакетт, виступаючи в університеті, зізнався: він не буде їздити на автономної машині по дорогах загального користування, оскільки «довіра не дуже висока». Щоб його заслужити, «блакитний овал» почне впровадження безпілотників з громадських сервісів — доставки товарів з магазинів і служби таксі. Перший серійний зразок у 2021 році не буде версією існуючої моделі, а абсолютно новим, спеціально побудованих для цієї мети гібридом без керма і педалей.

Компания Ford рассказала о своём беспилотнике 2021 года

У найближчі три роки Ford розгорне парк безпілотників у декількох містах США. Безпека є головним пріоритетом, тому протягом тестового періоду в кожній машині буде перебувати команда з двох чоловік, що пройшли суворий курс навчання і сертифікацію.

Заява про відсутність органів управління не дуже добре в’яжеться з четвертим рівнем автопілота. Компанія пояснює, що автономні машини будуть працювати на визначених ділянках міста і тільки при гарній погоді. Посилаючись на свій великий досвід, накопичений у ході розробки пікапів і комтранса, Ford зазначає: серійні безпілотники не підведуть у важких умовах, витримуючи «екстремальні робочі цикли».