Компанія Bentley відмовилася від створення нових спорткарів

Компания Bentley отказалась от создания новых спорткаров

Концепт Bentley EXP 10 Speed 6 в 2015 році натякнув на появу в лінійці спортивного купе з гібридною силовою установкою. Але ті плани існували у часи Вольфганга Дюрхаймера.

Гендиректор Bentley Едріан Холлмарк дав велике інтерв’ю виданню Autocar. Ухиляючись від відповіді про майбутні новинки, 55-річний функціонер заявив: «Я не буду говорити про наших майбутніх моделях, але скажу вам, що ми не будемо будувати. Це спортивні автомобілі. Сегмент спорткарів, як і наш власний, нестійкий в умовах рецесії. Він може звалитися на 50-60%. Причому останнім часом цей сектор забув про одужання. Середній вік покупців збільшується щороку. Це означає, що автомобілі купують одні і ті ж старі ентузіасти».

Компания Bentley отказалась от создания новых спорткаров

На думку Холлмарка, випускати спортивні машини з прицілом на Китай не має сенсу: «В КНР багато 30-40-річних мільйонерів, але вони, як правило, їздять на позашляховиках або лімузинах, тому сегмент спорткарів не виграв від китайської експансії. Деякі виробники намагаються змінити, але поки безуспішно».

У той же час у ринку автомобільної розкоші Холлмарк бачить серйозний потенціал, адже в 2000 році на планеті було 574 мільярдера, а зараз їх кількість досягла 2500. Чисельність мільйонерів за той же час зросла майже в чотири рази, до 18 млн. Проте обсяг люксового сегменту налічує менше 70 000 машин за ціною близько 170 000 євро. Керівник вважає, що Великий п’ятірці (Ferrari, Lamborghini, Rolls-Royce, Aston Martin, Bentley) слід готуватися до зростання приблизно на 50% до 2025 року. У числі пріоритетів для свого бренду на найближчі 5-6 років він бачить запуск гібридів: «Якщо б мене запитали п’ять років тому, я б сказав, що людям не потрібні гібриди. Але сьогодні все по-іншому. Бренд Porsche зумів піднести E-Hybrid як кращу версію своєї моделі. Вони зламали код. Нам теж потрібно це зробити».