Компакт Renault Kwid копеечно оновився в Індії

Компакт Renault Kwid копеечно обновился в Индии

Зміна в зовнішності одне — змінилася структура решітки. Відтепер вона «бритвене» і хромована, але тільки в багатих комплектаціях. Клієнти можуть вибирати з шести кольорів кузова: червоного, сірого, сріблястого, білого, коричневого і синього. Нових колісних дисків не придумано.

Компанія Renault, що називає себе «європейським брендом номер один в Індії», починає розповідь про рестайлінг хетчбека Renault Kwid з того, що той не подорожчав. Діапазон цін — від 266 700 до 459 500 рупій (244-421 тисяча рублів). Бюджетна п’ятидверка, побудована на платформі CMF-A, з’явилася на світ у 2015 році, і з тих пір її купили більше 250 000 індійців. Надій на лідерство в сегменті немає, оскільки там всіх з тріском рве Maruti Suzuki Alto 800. Словом, гострої потреби в оновленні ніхто не відчував, але трирічний цикл закінчився, треба щось зробити. Всі нововведення — мелочовка.

Компакт Renault Kwid копеечно обновился в Индии

Розміри колишні. Довжина, ширина, висота — 3679×1579×1478 мм, колісна база — 2422 мм. Хетч продовжує жити з трьохциліндровими бензиновими моторами 0.8 SCe (54 к. с., 72 Н•м) і 1.0 SCe (68 к. с., 91 Н•м), п’ятиступінчастими «механікою» і «роботом» Easy’R. Розмірність шин — 155/80 R13.

Компакт Renault Kwid копеечно обновился в Индии

Новації в салоні: один електричний склопідйомник, 12-вольта розетка, підлокітник для заднього дивана (на фото його немає) і набалдашник важеля коробки. Центральний замок тепер блокується з ключа. Система Media NAV з семидюймовим сенсорним дисплеєм ніякого апгрейду не заслужила.

Гірку усмішку викликає «безкомпромісна безпека». У стандартне оснащення нарешті увійшли преднатяжители ременів, з’явилася камера заднього виду, а машини з «роботом» обзавелися функцією Traffic Assist, яка дозволяє повзти в пробці при опущеній педалі гальма і не дає відкочуватися назад на схилі. Однак водійська подушка залишилася в списку опцій, а пасажирська відсутня, як і АБС. Зате є нуль зірок від Global NCAP. «Це привабливий, інноваційний і доступний автомобіль», — резюмує Renault.

Було — стало

Компакт Renault Kwid копеечно обновился в Индии