Компакт Lexus UX приїде до нас з гібридною установкою

Компакт Lexus UX приедет к нам с гибридной установкой

Ще недавно UX вважався б хетчбеком, але тепер це найменший паркетник бренду. Довжина, ширина, висота — 4495×1840×1520 мм, колісна база — 2640. В основі лежить платформа GA-C з архітектури TNGA: передня підвіска — McPherson, задня — на подвійних поперечних важелях.

Першого листопада в Росії відкриється прийом замовлень на компактний кросовер Lexus UX, який буде запропонований в двох модифікаціях: бензинової UX 200 і гібридної UX 250h. Додатково передбачений дизайнерський пакет F Sport з зміненою підвіскою. Всі «ю-ікси» укомплектовані атмосферної «четвіркою» Dynamic Force 2.0 (171 к. с., 205 Н•м) і новим варіатором Direct Shift. Версія 250h додатково забезпечена 80-кіловатним електромотором і повним приводом E-Four, її потужність — 178 к. с. Безпеку забезпечує комплекс Lexus Safety System+.

Компакт Lexus UX приедет к нам с гибридной установкой

Вперше на моделях Лексуса використана «рисовий» шкіряна обробка, має схожість з традиційної японської папером васі. Крім того, в салоні зустрінеться вишивка сашико. Незвичайних рішень чимало: «надрулевые» перемикачі, налаштування «музики» під підлокітником і бездротові діоди в дефлекторах.

Продажу «ю-ікси» толком ніде ще не почалися. Росіяни отримають кросовер одними з перших, оскільки в Європі за нових еконорм WLTP старт перенесено на весну 2019 року. Зауважимо, що Lexus NX (від 2,3 млн рублів), найменший у лінійці зараз, за підсумками 2017-го, став у нас найпопулярнішим преміальним компактом. Судячи з усього, UX чекає не менший, а може й більший успіх. Детальну інформацію про машині компанія обіцяє восени.