Компакт Geely SX11 приїде в Москву разом з гібридом GE

Компакт Geely SX11 приедет в Москву вместе с гибридом GE

Нагадаємо розміри паркетника SX11: довжина 4330 мм, ширина і висота — 1800 та 1609 мм, колісна база — 2600 мм

Компанія Geely анонсувала дві машини для Московського міжнародного автосалону. Перша — кросовер SX11 (у Китаї він представлений під ім’ям Geely Bin Yue). Модель примітна тим, що стала першою на новій модульної платформі BMA, яку китайці надалі пристосують для цілої армії моделей різних типів і класів.

Компакт Geely SX11 приедет в Москву вместе с гибридом GE

Платформу BMA фірма Geely створила самостійно, однак досвід проектування «спільної» з Volvo «візки» CMA явно не залишився без уваги. Між цими платформами очікуються перетину з частини силових агрегатів і електроніки.

Компакт наводить «турботройка» 1.5 (177 к. с., 255 Н•м), в цілому подібна застосовуваної на Volvo XC40 (вона ж пропишеться і в різних Лінках), тільки що випускається Geely під своїм заводським кодом. Вона поєднана з семиступінчастим «роботом» з двома зчепленнями і переднім приводом і здатна розганяти автомобіль з нуля до сотні за 7,9 с. Пізніше тут має з’явитися літровий наддувний агрегат на 136-139 сил, так і про базову «механіку» китайці забути не повинні. Про лінійці для Росії говорити рано.

Компакт Geely SX11 приедет в Москву вместе с гибридом GE

Компанія Geely називає свої останні моделі «поколінням 3.0», що передбачає відразу і елегантний стиль, і сучасні силові агрегати, і гору різноманітної електроніки (тут показаний салон SX11).

Друга новинка для нас: гібридний седан GE (Bo Rui GE), що є бензоэлектрической версією відомої в Росії моделі Geely Emgrand GT. У Китаї GE — це навіть не один гібрид, а відразу два: «помірний» MHEV (червоний седан на знімках в новини і «Великому плані») та «підключається» PHEV (синій седан на фото).

Компакт Geely SX11 приедет в Москву вместе с гибридом GE

Обидва седана засновані на одній і тій же півторалітрової «турботройке», налаштованої на видачу 179 к. с. і 265 Н•м і спареної з семиступінчастим «роботом». Однак електродвигуни у цих модифікацій різні, як і тягові батареї.

Компакт Geely SX11 приедет в Москву вместе с гибридом GE

Довжина, ширина, висота і база седана GE рівні 4986, 1861, 1513 і 2870 мм Від чисто бензинового Эмгранда GT гібрид відрізняється не тільки в дрібницях оформлення начебто бамперів і декоративних накладок. Тут навіть ліхтарі — свої, оригінальні.

У седана GE з приставкою MHEV до імені електродвигун — це невеликий 48-вольтовий стартер-генератор з ремінним приводом, встановлений прямо на моторі. У GE PHEV — більш великий електромотор, вбудований в «робота». У Geely GE MHEV комбінована віддача гібридної системи становить 193 л. с. і 300 Н•м, а у побратима GE PHEV — 261 к. с. і 425 Н•м. Розгін до сотні у них — 8,9 з і 7,4 с відповідно. Середня витрата палива — 5,8 і 1,6 л/100 км. Рух на одній тільки електротязі версія MHEV не передбачає, а GE PHEV може пройти до 60 км.

Компакт Geely SX11 приедет в Москву вместе с гибридом GE

Центральний дисплей на гібриді досягає діагоналі 12,3 дюйма. До речі, дизайн салону на GE кардинально перероблений, від передньої панелі і тунелю до оформлення дверей, хоча в своїй основі це все той же GT.

Гібридний седан і компактний паркетник не будуть самотні на стенді Geely на Московському автошоу. Але про інших легковиках, так само як про перспективи розширення російського модельного ряду, компанія пообіцяла розповісти пізніше. Однак, Драйву вдалося з’ясувати в представництві фірми, що поява SX11 у продажу у нас не виключено (поки використана така обережна формулювання). Що стосується седана GE, на автошоу буде показаний заряджається варіант PHEV, але ніяких даних про його реалізації в нашій країні китайський офіс поки не передавав.