Фірма Lexus покаже в Парижі колекційне купе LC

Фирма Lexus покажет в Париже коллекционное купе LC

Lexus LC Yellow Edition можна буде замовити як з 477-сильним мотором V8 5.0 і десятиступенчатым «автоматом» (версія LC 500), так і з бензоэлектрической силовою установкою потужністю 359 к. с. і трансмісією, що складається з варіатора і четырехдиапазонного «автомата» (LC 500h).

Модель Lexus LC навіть у стандартному вигляді на вулиці зустрічається нечасто. За останні 15 місяців у США продано 3666 купе, а в Європі ― 1020. Екстравагантна зовнішність, культовий п’ятилітровий атмосферний V8 і солідний цінник роблять свою справу. А на Паризький автосалон японці привезуть зовсім рідкісну версію Yellow Edition. Автомобіль будуть продавати тільки в Європі, але поки невідомо, якою буде тираж. Лише англійські видання пишуть, що на ринок Великобританії надійде всього десять купе. Машини з спецсерій пофарбовані виключно в унікальний жовтий колір Vibrant Flare Yellow і оснащені кованими колесами на 21 дюйм. Вуглепластикова дах і активний спойлер теж встановлені за промовчанням.

Фирма Lexus покажет в Париже коллекционное купе LC

Спортивні передні крісла оснащені підігрівом, вентиляцією і електрорегулюванням у десяти напрямах. Аудіосистема Mark Levinson ― це 13 динаміків і потужність 915 Вт. Прийом замовлень на Lexus LC Yellow Edition європейські дилери почнуть восени 2018 року.

Фирма Lexus покажет в Париже коллекционное купе LC

Американців не обділили. Для них ще в минулому році показали Lexus LC Inspiration Series. Цвях програми ― колір Structural Blue, в якому немає синього пігменту і над яким японці працювали 15 років. Таких купе для Штатів зробили в кількості 100 штук за ціною $106 тисяч.

Тема жовтого кольору продовжує розкриватися в салоні, де цим кольором виділені вставки з штучної замші на дверях і контрастна прострочки на сидіннях, кермі, передній панелі та центральному підлокітнику. Ще одна особливість купе LC Yellow Edition ― багата комплектація. Клієнтові не доведеться доплачувати за оббивку з натуральної шкіри тонкої вичинки, проекційний дисплей, аудіосистему Mark Levinson, полноуправляемое шасі і электронноуправляемую блокування заднього диференціала. За цінами нас поки зорієнтувати не можуть, але за базовий Lexus LC в Німеччині просять 99 200 євро. Приблизно стільки ж коштують задньопривідний родстер Mercedes SL і задньопривідне купе BMW 840d xDrive.