Електричний родстер Jaguar E-type надійде на ринок

Электрический родстер Jaguar E-type поступит на рынок

У зовнішній вид історичного джерела навмисно не внесено ніяких змін, хоча якщо підійти ближче і заглянути в фари, можна побачити світлодіодні блоки замість ламп розжарювання.

Відділення Jaguar Classic офіційно оголосило про рішення запустити в серію рестомод Jaguar E-type з чистим електроприводом. Прообразом такої машини став торішній концепт E-type Zero, нині в переробленому вигляді прибув до Каліфорнії на один з найвідоміших автомобільних фестивалів.

Электрический родстер Jaguar E-type поступит на рынок

Прем’єра оновленого концепту відбулася сьогодні, 24 серпня, на шоу The Quaіl: A Motorsports Gathering в рамках автомобільної тижня в Монтереї. Крім дрібних доробок родстер отримав нову бронзову забарвлення кузова.

Ще минулої осені директор JLR Classic Тім Хэнниг сказав, що компанія теоретично могла б конвертувати в електрокари «і-тайпы» клієнтів, якщо буде такий попит. Реакція потенційних замовників на концепт E-type Zero була дуже позитивною («вона нас приголомшила», уточнив Тім). І ось тепер проекту офіційно дано зелене світло: Jaguar буде пропонувати конверсію машин «з боку» або збирати свої зразки на базі наявної «класики», під замовлення.

Электрический родстер Jaguar E-type поступит на рынок

Великий блок під капотом — це тягова батарея. Електродвигун захований в центральному тунелі, відразу за акумулятором. Привід задній. Від звичайної розетки можна зарядити E-type за шість-сім годин.

Электрический родстер Jaguar E-type поступит на рынок

Цифрова панель приладів і сучасна мультимедійна система з сенсорним екраном відносяться до опцій. При бажанні можна залишити інтер’єр оригінальним, як в 1960-х.

Компанія ще буде уточнювати технічні характеристики машини, та й ціни оголосить ближче до запуску виробництва. А поки можна приблизно орієнтуватися по концепт-кару. Він оснащений електродвигуном потужністю 299 к. с., батареєю місткістю 40 кВт•ч, здатний набрати сотню з місця за 5,5 с і пройти 274 км на одній зарядці. Перші зразки, зібрані вручну в Ковентрі, почнуть надходити до покупців з літа 2020-го.