Двухдверка Lexus RC стала ще ближче до флагманського купе LC

Двухдверка Lexus RC стала ещё ближе к флагманскому купе LC

Найпомітніше нововведення — світлодіодні фари з інтегрованими ходовими вогнями. Сітчаста решітка тепер ставиться не тільки на модифікацію F Sport, але і на всі інші (RC 300, RC 300h, RC 350). Повітрозабірники по кутах переднього бампера істотно розширені.

Модель Lexus RC дочекалася планового рестайлінгу, який був проведений з оглядкою на купе Lexus LC, що вийшло на два роки пізніше отримало «більш гострий і граціозний» дизайн. Але справа не тільки в декорі. Поліпшені підвіска, чуйність акселератора і рульового управління, аеродинаміка і шини. «Lexus RC відтепер стабільніше, ніж коли-небудь, в самих різних умовах водіння», — запевняє компанія. В цілому «тонких змін в деталях» набагато більше, ніж здається на перший погляд.

Двухдверка Lexus RC стала ещё ближе к флагманскому купе LC

У задньому бампері замість імітації з’явилися справжні повітроводи. Ліхтарі перероблені, яскравість L-подібних секцій у них підвищена. Змінилася кришка багажника.

Двухдверка Lexus RC стала ещё ближе к флагманскому купе LC

Краю центральної консолі пом’якшені шкіряними «подушками». Центральний підлокітник нової форми зручніше колишнього. Аналоговий годинник з чорним циферблатом ідентичні тим, що є в купе LC. Для внутрішньої обробки доступний новий варіант Hairline.

Перенастраивая підвіску, інженери брали приклад з LC. Нові амортизатори і більш жорсткі втулки благотворно позначилися на керованості. Спасибі за це і новим 19-дюймовим колесам, взутим у шини з підвищеним зчепленням. З двигунами начебто нічого особливого не сталося, але реакції на газ дволітрової «турбочетверки» (245 л. с., 350 Н•м) стали гострішими. Прем’єра оновленого купе пройде четвертого жовтня на Паризькому автошоу. Продажі в Японії почнуться протягом осені. Російський офіс Лексуса назвати терміни поки не готовий. Зараз Lexus RC пропонується з вищезазначеним мотором і восьмиступінчастим «автоматом» за цінами від 3 979 000 рублів.

Було —стало

Двухдверка Lexus RC стала ещё ближе к флагманскому купе LC