Ательє TechArt розвинув ідею купе Porsche 911 Carrera T

Ателье TechArt развило идею купе Porsche 911 Carrera T

Крім блоку управління двигуном Techart Techtronic в тюнінг-комплект входять інша випускна система і полегшені колеса з шинами розмірністю 255/30 R21 спереду і 305/25 R21 ззаду. За все доведеться заплатити 8000 євро.

Перш ательє Techart не приділяло багато уваги атмосферних версіями Porsche 911. Наприклад, для моделі з індексом 997 пропонували пару програм збільшення потужності на 15 або 35 сил, що навряд чи кардинально змінювало динамічні характеристики. Але з перекладом всіх модифікацій «дев’ятсот одинадцятого» на турбонаддув німці запропонували більш цікаві тюнінг-кити. Наприклад, 430-сильна версія Carrera S (500 Н•м) завдяки новому софту отримала надбавку 60 л. с. і 80 Н•м. На такий же приріст можуть розраховувати власники Каррери GTS, у якої з заводу в активі 450 сил і 550 ньютон-метрів. Остання ж робота спеців з Леонберга стосується дводверки Porsche 911 Carrera T.

Ателье TechArt развило идею купе Porsche 911 Carrera T

Випуск серії Racing від ательє Techart повністю відповідає пуристской ідеології купе Porsche 911 Carrera T. Полегшена система може похвалитися титановими патрубками з вуглепластиковим декором і электронноуправляемыми клапанами.

Спочатку автомобіль створювався як джерело задоволення для пуристів, яким важливіше динаміка і ходові якості, а не комфорт. Тому Carrera T за замовчуванням доступна без кондиціонера і мультимедійної системи, у такої машини немає задніх сидінь, шумоізоляція гірше і тонше скла. Зате вдалося знизити масу на 20 кг. Та тюнери не стали руйнувати ідею, а, навпаки, її розвинули. Базовий трилітровий двигун у Каррери Т (370 к. с., 450 Н•м) такий же, як у стандартній версії, але установка іншого блоку управління підняло віддачу до 430 сил і 530 ньютон-метрів. Прискорення до сотні у машини з преселективом PDK і пакетом Sport Chrono тепер займає рівно чотири секунди замість 4,2 у донора з аналогічною трансмісією.