«Заряджений» Maserati Levante GTS опинився в тіні Trofeo

«Заряженный» Maserati Levante GTS оказался в тени Trofeo

Прем’єра «джи-ти-еса» відбулася сьогодні на Фестивалі швидкості в Гудвуді. Особа повторює передок «гарячого» Trofeo, хоча і в спрощеному вигляді. До речі, при виході на ринок GTS принесе з собою дизайн 22-дюймових коліс Orione, найбільших у Maserati.

Прогнози виправдалися повністю. «Зарядженого» кросовера Maserati Levante GTS «у спадок» від флагманського седана Quattroporte GTS дістався двигун Ferrari F154. «Битурбовосьмерка» 3.8 в даному випадку видає 550 л. с., 730 Н•м, дозволяючи розміняти сотню за 4,2 с і розігнатися до максимальних 292 км/ч. Ці показники могли б справити більше враження, однак GTS вийшов на сцену після Trofeo, у якого той же мотор наділений 590 силами, чому вправа 0-100 км/год займає 3,9 с.

«Заряженный» Maserati Levante GTS оказался в тени Trofeo

Для створення «відмінною середовища» в салоні Levante GTS дизайнери Maserati вперше використовували натуральну шкіру Pieno Fiore, яка «не порівняти з будь-яким іншим матеріалом в автомобільній індустрії» в частині тактильних відчуттів.

Заодно італійці повідомили про невелике оновлення для всіх версій Ghibli, Quattroporte і Levante. Вони отримали такий же селектор коробки передач, як у Trofeo і «джи-ти-еса». Важіль відрізняється інтуїтивно зрозумілою схемою перемикань і короткими ходами. Мультимедійна система MTC+ модернізована заради кращої графіки та ергономіки. Оздоблення шкірою Pieno Fiore (на фото вище) увійшла в число опцій. Додано пара кольорів кузова і п’ять варіантів колісних дисків діаметром 20 і 21 дюйм. Представник Maserati повідомив Драйву, що в Росії ні Levante GTS, ні Trofeo пропонуватися не будуть.