За Nissan GT-R50 by Italdesign доведеться чимало заплатити

За Nissan GT-R50 by Italdesign придётся немало заплатить

При створенні купе широко використовувався вуглепластик, з якого зроблені зовнішні кузовні панелі, передній спліттер і задній дифузор, антикрило, а також колеса. Останні взуті в шини Michelin Pilot Super Sport розмірністю 255/35 R21 спереду і 285/30 R21 ззаду.

Компанію Italdesign Giugiaro S. p.A заснували в 1968 році, але італійські фахівці не співпрацювали з фірмою Nissan майже 50 років. Хоча у Италдизайна в портфоліо є спільні проекти з автовиробниками Isuzu, Mitsubishi, Subaru і Toyota. Перша ж робота з Ніссаном з’явилася в кінці червня 2018 року. Це купе Nissan GT-R50 by Italdesign, створена в честь п’ятдесятиріччя знаменитого ательє і появи прототип седана Nissan Skyline GT-R. Тепер стало відомо, що публічний дебют ювілейної дводверки відбудеться на Фестивалі швидкості в Гудвуді. Оголосили і ціну ― від 900 тисяч євро. Для порівняння, Nissan GT-R Nismo, на базі якого побудований GT-R50 by Italdesign, варто 184 950 євро.

За Nissan GT-R50 by Italdesign придётся немало заплатить

Про швидкісні характеристики італійці не розповідають, але прикинути результати можна. Наприклад, донор повнопривідний 600-сильний Nissan GT-R Nismo прискорюється до сотні за 2,8 с, а його максимальна швидкість складає 315 км/ч.

Частково цінник виправданий масштабом переробок. Адже у новинки повністю оригінальний кузов з заниженою дахом. Італійці помітно подовжили і розширили кузов, встановили нову світлодіодну оптику. Не впізнати донорський GT-R і в салоні з новими передньою панеллю, центральним тунелем, картами дверей, кріслами і обробкою шкірою, алькантарою і вуглепластиком. А бітурбомотор V6 3.8 обзавівся іншими турбокомпресорами, допрацьованими коленвалом і розподільними валами, посиленими поршнями і шатунами. Після цього віддача склала 720 к. с. і 780 Н•м. Але ще більшим виправданням ціни служить ексклюзивність. Всього планується зробити «не більше 50 машин».