Видання Hyundai Kona Iron Man вийде обмеженим тиражем

Издание Hyundai Kona Iron Man выйдет ограниченным тиражом

Автомобіль був показаний публіці на головній сцені павільйону Marvel. Незвичайне видання побудовано в офіційному співпрацю зі студією, добрі відносини з якою у Hyundai склалися давно.

Компанія Hyundai не вперше звертається до теми кіно, коміксів та ігрової індустрії. Досить згадати паркетник Tucson The Walking Dead (він випускався лімітованою серією) і шоу-кар Veloster Zombie Survival. А тепер на фестивалі Comic-Con в Сан-Дієго показаний кросовер Kona Iron Man Edition. Легко здогадатися: тема цієї роботи — костюм Залізної людини.

Издание Hyundai Kona Iron Man выйдет ограниченным тиражом

Основний колір кузова — спеціальний матово-сірий Iron Man, дах і декоративні вставки — відтінок червоного, як на знаменитому роботизованому костюмі. На задніх стійках можна побачити гравіювання «Iron Man».

Вузька передня оптика Закони в поєднанні з шестикутною ґратами, у якої злегка зігнуті бічні грані, навіть у стандартному вигляді викликає асоціації з шоломом Залізної людини і його «очима». А в спеціальному виданні розробники постаралися підсилити цей ефект за рахунок унікальних ходових вогнів, а також червоних акцентів і трохи перекроєного бампера. Решітка ж пофарбована в темний хром.

Издание Hyundai Kona Iron Man выйдет ограниченным тиражом

На передній панелі — автограф Залізної людини, Тоні Старка. Так, це лише персонаж, який втілений в кіно Робертом Дауні-молодшим, але підпис у героя існує.

Директор з маркетингу Hyundai Motor America Дін Еванс пов’язує сміливий і іронічний характер Тоні Старка з веселою і активної натурою Закони. А Мінді Хемілтон, віце-президент Marvel з маркетингу, каже: «Підростаючи і читаючи комікси, ви мрієте про те, щоб технології і всі ці винаходи стали реальністю. Ми сподіваємося, що, сідаючи в цей унікальний автомобіль, всі зможуть випробувати такий же азарт, як якщо б вони надягали на себе справжній броньований костюм Залізної людини!»

Издание Hyundai Kona Iron Man выйдет ограниченным тиражом

Селектор трансмісії, приборка і проекційний дисплей оформлені в стилі Залізної людини. Крісла в спецсерій теж нестандартні.

Перевірити все це в справі зможуть покупці на ринках, де присутня сама Kona. Компанія має намір випустити незвичайний субкомпактний паркетник обмеженим тиражем (точна цифра не вказана). Виробництво Закони Iron Man Edition стартує в грудні цього року, а в першому кварталі 2019-го замовлені автомобілі почнуть надходити до клієнтів.

Издание Hyundai Kona Iron Man выйдет ограниченным тиражом

Інші особливості: маска Залізної людини на даху, V-подібна виштамповка з логотипом Marvel на капоті, емблеми у вигляді маски на крилах, оригінальні колісні диски на 18 дюймів з маскою на ковпачках, особливе оформлення порогів і напис «Stark Industries» на задніх дверях.

Додамо, що чимало автомобільних фірм так чи інакше перетинається з кінематографічним світом, використовуючи його образи для зміцнення свого іміджу. Про давню зв’язку легендарного шпигуна Джеймса Бонда і марки Aston Martin і говорити не доводиться. Фірма Nissan, або, наприклад, ательє Garage Italia Customs експлуатували тематику «Зоряних воєн», а компанія Chevrolet давно навчила кіноманів пов’язувати свою продукцію з «Трансформерами». Ще можна згадати «а-восьму» і «Людини-павука».