Всі моделі відділення BMW M будуть електрифіковані

Все модели отделения BMW M будут электрифицированы

Давно ми почали звикати до повнопривідних «эмкам»? А через три-п’ять років зможемо випробувати моделі М з тягової батареєю під підлогою.

Голова відділення BMW M Франциск ван Міл в інтерв’ю виданню CarAdvice розповів, що всі М-моделі в тому чи іншому вигляді чекає електрифікація. Правда, станеться це поступово: нові силові установки будуть розгорнуті в серії поетапно лише до кінця наступного десятиліття. З якої моделі може початися така гібридизація, шеф не уточнив. Ван Милий пояснив, що в даний момент додаткові електричні компоненти все ж заважкі для справжніх М-машин, для яких дуже важливий низька вага. У наступному ж десятилітті техніка повинна помітно підтягнутися.

Все модели отделения BMW M будут электрифицированы

Компанія BMW освоїла і передньопривідні моделі, що теоретично дало простір для діяльності відділення М. Однак Франциск ван Милий вважає передній привід суперечить духу М. Зате якщо повновагих М-моделей з машин на передньопривідній «візку» не вийде, то проміжні версії M Performance дуже можливі, заявив бос BMW M.

Раніше спливала неофіційна інформація про гібридної «ем третьої» нового покоління. Пізніше ці відомості були спростовані: в світ вийде «емка», побудована за класичним лекалами. Однак це зовсім не виключає повернення до цієї ідеї, як тільки з’являться тягові батареї нової генерації, більш легкі, компактні і потужні, ніж нинішні. Зауважимо, що до 2025 року в материнській фірмі BMW електрифіковані моделі (гібриди з зарядкою від мережі і електрокари) повинні забезпечити до чверті загальних продажів.