Відділення Mercedes-AMG підготує спорткар з «четвіркою»

Отделение Mercedes-AMG подготовит спорткар с «четвёркой»

Mercedes-AMG GT в Німеччині коштує мінімум 118 тисяч євро, що на 20 тисяч дорожче базового Porsche 911. За прийдешній молодший спорткар з Штутгарта будуть просити близько 60 тисяч євро. Для порівняння, Cayman і Boxster оцінюються в 52 000 54 000 євро відповідно.

Сімейство Mercedes-AMG зараз налічує більше 55 моделей різних класів. Всі вони могутні, швидкі і гучні. Але тільки дві з них — чистокровні спорткари. Роль флагмана грає унікальний гіперкар Project One ― 1000-сильний формульний болід, адаптований до доріг загального користування і оцінений у 2 275 000 євро. Другий спортивний автомобіль майже в двадцять разів дешевше. Це чудовий Mercedes-AMG GT, покликаний попсувати безхмарне існування дводверки Porsche 911. Як пише Autocar, буде у Мерседеса і третій спорткар. Він займе нішу під восьмициліндровим AMG GT і буде конкурувати з моделями Porsche Cayman і Boxster.

Отделение Mercedes-AMG подготовит спорткар с «четвёркой»

Наддувний «четвірка» буде працювати в одній зв’язці з стартер-генератором і 48-вольтової тягової батареєю. Віддача силової установки, за чутками, складе 300-400 сил в залежності від версії. Імовірно, привід буде тільки задній, а коробка передач ― роботизована, з двома зчепленнями.

За інсайдерською інформацією, в Мерседесі ще не визначилися з компонуванням. З одного боку, німці хочуть просувати майбутній спорткар через автоспорт і планують зробити болід класу GT4, який буде помітно доступніше гоночної моделі AMG GT4 (від 198 850 євро). Тобто краще вибрати середньомоторну компоновку. З іншого боку, є варіант з більш традиційною схемою, коли двигун розташований спереду, але в межах колісної бази. Так дешевше при розробці, але для змагань на треку годиться гірше. Більш-менш ясна картина з моторами: швидше за все, молодший спорткар Mercedes-AMG отримає высокофорсированный дволітровий турбомотор від хот-хетч Mercedes-AMG A35 і A45.