У двох моделей Тойоти в Росії виявлені дефекти

У двух моделей Тойоты в России обнаружены дефекты

Альфарды офіційно продаються у нас з 2011 року. Сервісних акцій за весь час було небагато. У травні у мінівена виявився дефект мікросхем, а в 2015-му виникали проблеми з АБС.

У програмі блоку управління електронним стоянковим гальмом виявлена помилка. Коли двигун запускається на холостому ходу системою start/stop, напруга в бортовій мережі може впасти, а стоянкове гальмо — перестати працювати. Необхідно оновити софт. Відгук в Росії поширюється на 271 мінівен Toyota Alphard, випущений з жовтня 2017 року по лютий 2018-го. Це глобальна кампанія. Наприклад, в Малайзії вона торкнулася 1900 машин. Також візит до дилера доведеться нанести власникам чотирьох кросоверів Toyota Highlander, вироблених в ті ж терміни.

У двух моделей Тойоты в России обнаружены дефекты

Кросовер Highlander на нашій пам’яті запрошувався на ремонт один раз: в 2015 році довелося міняти паливну рампу. Мабуть, зобов’язує статус найдорожчої моделі в сегменті (від 3 279 000 рублів).

Причиною відкликання Хайлендера став неправильно виготовлений вузол вакуумного насоса: «Раптова втрата допомоги при гальмуванні може підвищити ризик аварії». Про несправності повинні попередити світлові і звукові індикатори, а насос потребує безкоштовної заміни. Аналогічна акція в Північній Америці торкнулася 6000 автомобілів. У списку з Хайлендером сусідять Camry, Lexus RX, Sienna і Tacoma. Переліки «наших» VIN-кодів виклав Росстандарт.