У документах агентства NHTSA засвітилися цікаві Porsche

В документах агентства NHTSA засветились интересные Porsche

У концепту Porsche 911 Speedster чотирьохлітровий двигун поєднується з шестиступінчастою ручною коробкою передач, хоча колишній 408-сильний Speedster (серії 997 II) комплектувався виключно семидиапазонным «роботом» з двома зчепленнями.

Нещодавно компанія Porsche представила концепт-кар 911 Speedster. Але концептуальним у ньому можна назвати лише вінтажні дзеркала заднього виду. В іншому ― готовий до випуску автомобіль. Адже такий тип кузова та програма зниження маси знайомі нам по іншим моделям з Цуффенхаузена, а шасі і 500-сильний атмосферний «оппозитник» взяті від модифікації 911 GT3. А тут нагодилися ще й докази серійного випуску Спідстер. Перше ― фотографії прототипів, які проходять випробування на Нордшляйфе. Друге ― публікація Національним управлінням безпекою руху на дорогах (NHTSA) документів з розшифровкою VIN-номерів моделі 911 Speedster.

В документах агентства NHTSA засветились интересные Porsche

Швидше за все, новий 911 Speedster буде оснащений по максимуму ― електроннокерованим підвіскою PASM, полноуправляемым шасі, активним заднім редуктором і углеродокерамическими гальмами з шестипоршневими супортами спереду і чотирьохпоршневими ззаду.

В документах агентства NHTSA засветились интересные Porsche

Нова Panamera GTS буде побудована за лекалами попередника, яким збільшили потужність двигуна (у порівнянні з модифікацією 4S), посилили пневмопідвіску і адаптивні амортизатори, розширили задню колію і встановили гальма від топ-версії Turbo.

В американське агентство надійшли декодери ідентифікаційних номерів транспортного засобу ще по трьом моделям. Судячи з документів, до виробництва готується спорткар Porsche 718 Cayman T. Як і у випадку з моделлю 911 Carrera T, додаткова літера в назві говорить про зменшеної маси автомобіля. Конкретні показники не наводяться, але, імовірно, Cayman T полегшає на 20-25 кг І якщо знову відштовхуватися від Каррери T, то на схудлий 718 Cayman встановлять базовий дволітровий мотор з 300 силами. Трохи більше інформації по іншим двом Porsche ― Panamera GTS і Panamera GTS Sport Turismo. Відомі показники їх повної маси ― 2585 і 2615 кг відповідно.