Суперкар Bugatti Divo поверне марку до гри з кузовами

Суперкар Bugatti Divo вернёт марку к игре с кузовами

«Ми хочемо, щоб з запуском Divo люди у всьому світі затрепетали», — заявив шеф Bugatti Стефан Вінкельман. Диво дивне? Ні, адже це французька прізвище з наголосом на «о».

Компанія Bugatti оголосила, що готує нову модель» Divo. Легка і маневрена, вона зможе похвалитися потужною притискною силою і запаморочливими перевантаженнями. Характер автомобіля буде підкреслений рішучих дизайном. Світова прем’єра відбудеться 24 серпня в Каліфорнії на фестивалі The Quaіl, A Motorsports Gathering. Лімітована серія включить лише 40 машин. Ціна кожної складе п’ять мільйонів євро. Немає жодних сумнівів, що Divo — це Chiron в новому кузові.

Суперкар Bugatti Divo вернёт марку к игре с кузовами

Суперкар Divo буде названий на честь французького гонщика Альберта Диво. В 1928 і 1929 роках, керуючи спорткаром Bugatti Type 35C, він здобув дві перемоги в гонці Targa Florio на Сицилії. Ніби нова машина буде відповідати вимогам тих змагань.

Суперкар Bugatti Divo вернёт марку к игре с кузовами

Жан Бугатті, син засновника компанії, захоплювався проектуванням кузовів і побудував їх для декількох моделей Bugatti, як нових, так і вже існуючих. Чи не найвідомішою роботою Жана вважається Bugatti Type 57SC Atlantic.

Виробник натякає: «Divo — це відгомін традицій бренду в кузовостроении. Компанія мала значний успіх з кузовами, створеними під керівництвом Жана Бугатті і встановленими на існуюче шасі». Залишилося дізнатися, в якій обгортці виявиться двигун W16 8.0 (1500 л. с. 1600 Н•м) в парі з семиступінчастим «роботом». Бос Стефан Вінкельман обіцяє видатну керованість: «Щастя не за поворотом. Це і є поворот. Divo просто створений для проходження поворотів». А ми тут Galibier чекаємо…