Субкомпакт Mitsubishi Mirage переродиться паркетником

Субкомпакт Mitsubishi Mirage переродится паркетником

Концепт Mitsubishi eX 2015 року був меншим, ніж навіть ASX, і, здається тепер стає ясно, що японці не випадково промацували новий для себе сегмент.

У складі альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi «три діаманти» почувають себе непогано. Справи поправляються і, наприклад, за перший квартал 2018 року Mitsubishi відзвітувала про зростання продажів на 21%, виручки на 27% і операційного прибутку на 36,4%. А значить, з’являється чудовий фундамент для виконання нового плану розвитку. І в ньому велику роль відіграють кросовери, зокрема… Mirage 2020 модельного року.

Субкомпакт Mitsubishi Mirage переродится паркетником

Сторонні ілюстратори бачать майбутній Mirage таким: агресивним, з вузькою оптикою, багатоповерхової ґратами, заваленій задньою частиною даху і пластиковим обвісом по периметру.

Згідно виданню Response.jp, хетчбек, про яку раніше говорили, ніби він стане найближчим родичем нового Clio, переродиться в субкомпактний паркетник. Переорієнтація не складна, адже в будь-якому випадку мова йде про модернізованій платформі CMF-B. Але за обводами кузова, запевняють японські журналісти, Mirage буде схожий не на Clio, а на Juke нового покоління.

Субкомпакт Mitsubishi Mirage переродится паркетником

Наступний Nissan Juke (тут показаний нинішній) розширить асортимент силових установок, який повинен перетинатися з гамою Міражу. Прогнози: «турботройка» 0.9, дизель 1.5, гібридна система e-Power і навіть повністю електричний варіант.

Фактично у дизайнерів повинно вийти щось на зразок сильно піднесеного хетчбека, окремими рисами навіває спогади про моделі Colt Ralliart Version R, а може, і про Lancer Evo. До речі, ім’я Colt ще не втрачено. Зрештою, Mitsubishi може наважитись і на класичний хетч B-класу, і тоді знадобиться впізнаваний шильдик.

Субкомпакт Mitsubishi Mirage переродится паркетником

Не тільки паркетниками живе компанія. Мінівена Delica нового покоління, який ми чекали ще в минулому році, повинен встигнути до осені, до салону в Токіо.

Додамо, що різні кросовери, так само як всілякі варіації у вигляді купеобразных кросів, кросів-хетч або кроссвэнов, стають справжнім порятунком для Mitsubishi. Відома колись як купе модель Eclipse нещодавно відродилася у вигляді кроссовера. Те ж саме, за неофіційними даними, чекає і шильдик Lancer. У цьому ряду трансформація Міражу в аналог Джука виглядає закономірно.